cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung cloud

(Topic created on: 04-02-2021 08:28 PM)
480 Views
Omer186621
Active Level 1
Options
Diğer

Merhabalar son 2-3 gündür internetim çok yavaşdı ve sorunu buldum. Telefonumdaki Samsung Cloud programı her saniye yedekleme yapıyor şuana kadar 100gb wifiden bağlantı kullanmış ve neyi yedekliyor bende bilmiyorum. Telefonun wifi kapatınca internet düzeliyor 
Ben Samsung Cloud'u nasıl devre dışı bırakabilirim sadece durdurabiliyorum ama oda tekrar açılıyor. Yedeklemeyi kapattım ama halen aynı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Galeri ve Dosyalarım Ayarlarından eşitlemeyi kapatmanız lazım Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud >sol üste üç nokta Ayarlar >
Ayarları eşitle ve otomatik yedekle ve Dolaşım sırasında otomatik yedekleme oradan kapatabilirsiniz istediğinizi

20210402_231029_174522.jpg

View solution in context

0 Likes
3 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Yedekleme yapan uygulamanın ayarlarından eşitlemeyi ve bildirim panelinden senkronizasyonu kapat gerekirse hesaplardan uygulamanın hesap bağlantısını devre dışı bırak
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Diğer
Kullanım verileri toplayan yedek alan ve düzenli olarak yapılan değişiklikler için yedek alıyor ve cihazın başına gelecek olası sorundan dolayı veri kaybı olmasın diye sürekli çalışan bir uygulamadır buna müdahale edilmesi halinde veriler eşitleme yapılamadığı için son ve önemli verileri kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Galeri ve Dosyalarım Ayarlarından eşitlemeyi kapatmanız lazım Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud >sol üste üç nokta Ayarlar >
Ayarları eşitle ve otomatik yedekle ve Dolaşım sırasında otomatik yedekleme oradan kapatabilirsiniz istediğinizi

20210402_231029_174522.jpg

0 Likes