cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung,akıllı telefonları aşırı ısınmadan koruma işlevini geliştirme sözü verdi

(Topic created on: 03-06-2022 04:24 PM)
224 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Son zamanlarda, kullanıcılar Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonlarına önceden yüklenmiş olan Oyun Optimizasyon Hizmetinin çalışmasını eleştirdiler. Onların görüşüne göre, oyun performansını yavaşlattı şirket incelemelere tepki gösterdi ve markalı cihazlar için bir ürün yazılımı güncellemesinin yaklaşan sürümü hakkında resmi bir açıklama yaptı.

 
Geçen gün, ağda Koreli bir blogcu tarafından bir video yayınlandı ve önceden yüklenmiş Oyun Optimizasyon Hizmeti uygulamasının çalışması nedeniyle Samsung Galaxy S22 Ultra akıllı telefonun oyun performansında düşüş olduğunu gösterdi. Daha sonra, Meeco forumunun kullanıcıları, kendilerine göre yapay kısıtlamaya tabi olan programların bir listesini yayınladı, buna Instagram, TikTok, Netflix, Microsoft Office, Google Keep, Spotify, Snapchat, YouTube Müzik ve diğerleri dahildir.
 
Tescilli hizmetin çalışmasıyla ilgili incelemelerde, kıyaslamaların performansını sınırlamadığı ve uygulama adına göre filtreleme yapıldığı da kaydedildi. Böylece, Genshin Impact olarak yeniden adlandırılan 3DMark istemcisi başlatıldığında, sentetik testlerin nihai sonuçları 2618'den 1141 puana düştü. Şirket daha sonra akıllı telefonların performansının ısınmalarını azaltmak ve özerkliği artırmak için sınırlı olduğunu doğruladı.
 
 
 Önceliğimiz mobil cihaz kullanıcılarına gerekli tüm imkanları sağlamak. Oyun Optimizasyon Hizmeti (GOS), en yüksek oyun performansını korurken cihaz sıcaklığını etkin bir şekilde yönetmek ve aşırı ısınmayı önlemek için tasarlanmıştır. GOS, oyun dışı uygulamaları etkilemez.
 
Kullanıcıların ürünlerimiz hakkında bıraktığı geri bildirimler bizim için önemlidir ve yakın gelecekte alınan geri bildirimleri inceledikten sonra bir yazılım güncellemesi yayınlayacağız. Samsung temsilcileri, oyun uygulamalarını başlattığınızda performansı yönetmenize izin verecek dedi.
 
Gelecekteki bellenim güncellemelerinden biriyle, Game Launcher uygulamasında performans öncelikli bir modun görünmesi bekleniyor. Bu, akıllı telefon sahiplerinin zorlu oyunları ve diğer uygulamaları çalıştırırken kare hızını artırma ve cihazı ısıtma arasında seçim yapmalarına olanak tanır.
 
 
 
3 Comments
TeknoB
Active Level 10
Diğer
Donanımsal olsa daha mantıklı yazılım ile çok farklı olmayacaktır git gide kötüleşiyor samsung
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederiz
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Gos hangi cihazlarda var
0 Likes