cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung'a çekilmesi gereken özellikler

(Topic created on: 09-04-2020 05:45 AM)
90 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlere diğer markalardan samsunga çekilmesi gereken özelliklerden bahsedeceğim. Eminim bu özellikler sizinde işinize yarayacaktır.

.1.özellik:Bölge ayarlama

image

Bir çok kullanıcının işine yarayacak bu özellik bir çok markada bulunurken Samsung'ta bulunmuyor. Ülke değiştirdiğiniz zaman mecbur yazılım değiştirmeniz gerekiyor.

.2. Özellik:Sesli asistan dil desteği

image

Sesli asistanlar bazı zamanlar gerçekten çok önemli. Eğer elleriniz dolu veya başka bir işle meşgulseniz asistanınız sizin yerinize işlerinizi yapacaktır. Ancak asistan ile iletişim kurabilmek için aynı dili konuşmanız gerekir. Şu anda bulunan Bixby maalesef Türkçe değil ve bir çok eksiklikleri mevcut. Ancak rakip markaların asistanlarında Türkçe dil desteği mevcut. Bu da yine gereken bir özellik.

.3.Özellik: Bixby Routunes'e gelmesi gereken rutinler

image
SE 2020

image
Samsung

Görüldüğü üzere bir mühendisin araç gereçleri bixby de yok😂😂😂. Ama gerçekten de bixby routines in yaptığı şeylerin biraz daha artırılması gerek. Bir mühendis adayı olarak matematikle maalesef aram çok iyi ancak bazen beynim çok doluyor ve hesapları hatalı yapabiliyorum. Ancak bunu bir cihaz yapsa yanılma ihtimali %0. Ama bu routines olayı çok güzel bir şey...

3 Comments
Solution
Wig
Expert Level 3
Diğer
1 tanede ben eklemek istiyorum. İOS 14 gibi Sosyal medya uygulamaları kendi içerisinde otomatik olarak klasör oluştursun. Aynı işlev gören uygulamalar kendi içerisinde klasör oluştursun.
Solution
ben006
Expert Level 5
Diğer
1 ben de diyim ios taki gibi 14 icin diyorum kiz ve erkek konusun hangi dili ayarlarsak o ses ciksin yazi ile cikmasin
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba EnesN985FveA315F,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD