cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Wallet

(Topic created on: 06-22-2022 05:13 PM)
59 Views
TabS7ege
Active Level 8
Options
Diğer

Ben biraz araştırdım ama pek bir bilgiye ulaşamadım bilen arkadaşlara birkaç sorum olacak. Bazı kaynaklarda Samsung Pass + Samsung Pay in birleştiği ifade edilmiş bu ne kadar doğru? Kore ve bazı Avrupa ülkelerine gelmiş olduğu yazıyor ama Avrupada oturan tanıdıklarım (fra 🇫🇷) gelmediğini söyledi. Bizim ülkemize yine Samsung pass gibi mi gelecek? Ödeme sistemleri zaten bizim ülkemizde çalışmıyor, eski uygulamayı mı kullanmaya devam edeceğiz? Güvendiğim kaynaktan Apk dosyası şeklinde yuklersem sıkıntı olur mu? 

4 Comments
narcosis
Expert Level 5
Diğer
kardeşim ödeme yöntemlerinde sence apk ya güven olurmu? çok sikintili bir durum bu özellik gelecekse de beklersin olur biter. apk olarak bir ödeme veya bilgilerini vermek çok cesursun yada bonkör 😁
TabS7ege
Active Level 8
Diğer
Apkmirror ise sorun olmaz. Benim bahsettiğim sıkıntı Samsung ile alakalı. Samsung Pay yeni sürümü apk da sorun çıkarıyor gibi gibi.
0 Likes
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
Samsung Pay ülkemizde kullanıma açık değildir. Apk dosyasını indirip kontrol edebilirsiniz.
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Diğer
Uygulamalar birleşti samsung wallet olarak tek uygulama olarak sunulcak ayrıca samsung dışındaki bütün cihazlarda uygulama kullanıma kapatıldı diye bir haber incelemeştım.