cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Telefon Özellikleri

(Topic created on: 11-11-2021 03:24 PM)
157 Views
Princee90
Active Level 8
Options
Diğer

Kullandığınız telefonların en önemli ve en sevdiğiniz özelliği nedir?

Kısaca neden kullandığınız telefonu tercih ettiniz? 🙂

7 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Merhaba
Samsung galaksi s 20 fe e
Smg 780 g
Ben bu telefonu kullanıyorum alma Sebebim içerisinde Snapdragon işlemci var ve Süper amoled ekranı var ve oyun oynarken performans göstermesi için aldım Bu cihazı Ayrıca Android 14 yazılım güncellemesi ne kadar büyük yazılım güncellemesi alacak Yazılım güncellemeleri içinde aldım alma Sebebim çok kısaca özet geçtim
tayyar68
Active Level 2
Diğer
A7 2017 su geçirmez özelliği var. Yağmur yağarken herkes telefonunu saklarken ben aksine çıkartıp kullanıyorum
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,
Ben S20 FE kullanıyorum ve benim için en önemli özellikleri bataryanın uzun süre dayanması ve işlemcinin çok iyi olmasıydı. Bu telefonun kameradaki EIS modu ve 960 fps video kaydı (çözünürlükler inanılmaz kötü oluyor) hariç özelliklerini gayet seviyorum.

Bu telefonu almamın nedeni iyi bir işlemcili, bataryası uzun giden, kamerası iyi olan cihaz almaktı. Alırken fiyatına göre en iyisini almak istemiştim.
DAVUTTAHA
Active Level 3
Diğer
Samsung galaxy a20 amoled ekranı hoşuma gidiyor
HaşimA22
Expert Level 5
Diğer
Samsung Galaxy A22
90hz amoled ekran AOD desteği jiroskop ,pusula,tasarım ve 5000 mah batarya
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,

S10 plus cihazım, cihazı alma sebebim kamera için aldım .Birde tasarımı çok hoş bir cihaz

Aldığım yıl S10 plus Fiyatına S20 fe vardı ama tercih etmedim S20fe yi Her zaman iyi olan normal S serisidir

S serisi nin yeri bende apayrı yaa 😍
fatihkuzen
Active Level 7
Diğer
Samsung notes uygulamasi
0 Likes