cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Türkiye

(Topic created on: 03-02-2020 03:54 PM)
323 Views
mertcan
Active Level 4
Options
Diğer

Bence artık samsung Türkiye ekibinin 1 adım atması gerekiyor ülkemizde good lock,samsung pay,bixby Türkçe, kullanıma sunulmadı bence artık kullanıma sunulması gerekiyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba mertcan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
archilles33
Active Level 6
Diğer
samsung'un gerçekten en çok can sıkan durumları... Bazı özelliklerin sadece belirli ülkelerde kullanılması. Bixby'nin artık türkçeye uyarlanması gerek ! Samsung gibi Türkiye'de pazar payı yüksek bir firmanın çoğu özelliğini kullanamamak çok can sıkıcı bir durum.
mertcan
Active Level 4
Diğer
aynen öyle galaxy S8 ile tanıtıldı yakın zamanda Türkçe dil desteği gelicek denildi ama s20 çıktı hala ses yok.
Dadaşş
Active Level 6
Diğer
telefonum a70 bixby var ama ne dediğini anlamıyorum bence de türkçe gelmeli artık bizde bi rahatlayalım
EmrahA04
Active Level 6
Diğer
2025 te ancak olur onlar. O da düşük ihtimalle
archilles33
Active Level 6
Diğer
Apple bile türkiye pazarına samsungdan sonra girdi ama çok daha ileride bu konularda...
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba mertcan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD