cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye Yardım Edin Bana (Servis Mağduriyeti 🥺)

(Topic created on: 07-16-2022 03:49 PM)
51 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Samsung Türkiye Ekibi, 

Yardımlarınıza çok ihtiyacım var 🥺😔

Cihazımı yetkili servise verdim pil değişimi için ama cihazım daha çok kötü oldu ve şuan çok üzügünüm her şeyi yaşandığı gibi anlatacağım 

1.)Yetkili Servise Veririşim : Cihazımı servise vermeden 2 hafta önce pil testi yaptırmıştım ve sonuçu kötü olduğu söylendi ve pili değiştirelim dediler bende yedek alıp gelirim dedim ve cihazımı 05/07/2022 verdim sözde pil değişmi yapıldı dendi 

image

2.)Yetkili Servise Verişim  Cihazı aldım sonra yedeklerini yükledim 2 gün falan geçti ve pilim daha çabuk bittiğini fârk ettim ve tekrardan yetkili servise götürüp batarya testi yaptırdım vebataryamın serviste değişmediğini fârk ettim yüzdelik dilimi eski pilim ile aynı çıktı .
Cihazı servis fişi bana verilmeden cihaz teknikseyene çıktı ve yarım saat orada bekledim sonra cihazım bana geri verildi bir şey yaptık dediler ama bilmiyorum ne yaptıklarını sorununuz düzeldi deyip beni gönderdiler 

3. Yetkili Servise Verişim : Cihazı 1 hafta kullandım ve sonuçları daha da kötü olmaya başladı 13/07/2022 tekrar servise verdim ve ekran görüntülerini gösterdim orada çalışan piliniz böyle davranmamasını gerektiğini söyledi teknisyenlere ileteceiğini söyledi ve bugün Cihazı yetkili servisten aldım ve cihazımında hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler .Cidden çok üzüldüm 

image

Birde verilerimin silinmesini istemediğim halde silmişler bu nasıl oluyor cihazda hiçbir şey değişmediği halde sıfırlanmış, cihazım içinde önemli bilgilerim ve yazmış olduğum bilgiler mevcuttu hepsi çöp oldu😭😭

Samsung türkiye elinizi vicdanınıza koyun Allah aşkına cihazım çok kötü oldu günde 2 veya 3 kere şarja takmaya başladım ben bunu hak edecek ne yaptım 
Şu sonuca bakın ;

image

Yukarıdaki Pilin değişmeden önceki hali ve 22 haziranda paylaştım bu fotoğrafı arkadaşımızın gönderisine yandaki ise sözde pilimin değişmiş hali 

image

1.5 yıldır Severek kullandığım Galaxy S10 plus cihazımından resmen soğudum ,Servisin yalan söylemesine mi üzüleyim yoksa servise verdiğime mi ? Cihazımı keşke vermeseydim😭😭

Birde bugün çalışan yetkili piliniz sorun olsa çıkardı diye dalga geçiyor pilinizde sorun yok diyor 🥺😭😔🤦 

image

Sıfır değişen pil yukarıdaki sonucu verir mi Samsung ekibi 1saat içinde %33 şarj yer mi ? 

Servis yalan söylediği halde cihaz değişimi talebinde bulundum çözüm ekibinden cihazınızı tekrardan servise verin dediler orada incelensin dediler ama onarım dahil yapılmadan sıfırlanıp geri verdiler cihazımı bugün .

Eger bir daha verirsem cihazımı 4 .kez aynı sorundan servise vermiş olucam. 

Cihazımın serviste ne yapıldı da bu kadar kötü sonuç verir oldu .

Cidden çok üzügünüm bu konuda keşke cihazımı vermeseydim aynı şey daha önceki sene A50 cihazımında aynı problemi yaşadım (https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Galaxy-A50-Garanti-Servis-Süreci/td-p/7927942
 bu sene ise aynı durum Galaxy S10 plus cihazımında oldu aynı servis(Bursa Ebru yetkili samsung servisi) aynı şey yapıyor o zaman tarafımdan özür dilendi affettim ama bu sefer cihazımın onarımını istemiyorum cihazımın misliyle değiştirilmesini talep ediyorum .

Samsung cihazlarını kullanmayı çok seviyorum hatta severek te kullanıyorum sorunsuz bir şekilde Galaxy S10 plus cihazımı kullandım ama servis cihazıma ne yaptığı belirsizliğini koruyor .

Samsung ekibi sizlere güveniyorum güvenimi boşa çıkarmayacağınızı inanıyorum her şey ortada sizin adaletinize bırakıyorum🤔

Alfatürk 😔

120 Comments
smsismail
Active Level 7
Diğer
O zaman geçmiş olsun abim üzüldüm sizin adınıza. Umarım şu servis işini bir an önce düzeltirler de rahatlarız.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Umarım kardeşim 🙏
0 Likes
yusuuff
Active Level 8
Diğer
Abi keşke kent meydaninin oradaki servise verseydin 🥲
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Oraya verdim zaten kardeşim 😔😔
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer

Merhaba Samsung Ekibi, 

Samsung ailesinden dışarı itilmişim hissediyorum cidden severek kullanıyordum ürünlerinizi ,bir servis uğruna beni harcıyorsunuz

Halen sorun yok deniliyor bugün servise verdiim servisteki yetkili cihazı alsam dahil iptalini ben yapıcam pil verileri yetersiz diyor, ilgilenme sıfır biraz servislerinizi denetleyin yapılacak her şeyi yaptım 

Çözüm ekibi pilin kötü gittiğini ve imei gözükcek şekilde ekran kaydı al diyor, aldım servis diyor ki önemsiz nerden bileyim diyor sizin cihazına ait olduğu , bu kadar bilgisiz olunmaz bunu diyen servisin en yetkilisi 🤦 

Bana pilimin değiştiğini serii numarası ile göstersinler .Pilimin değişmedine eminim Galaxy A50 de yaşadığım durumun aynısını Galaxy S10 plus ta yaşıyorum dilerseniz ses kayıtları elinizde mevcut dinleyebilirsiniz özür dilendiğini ve pilim değişmediğini ses kayıtlarında söyleniyor .Yalan söyleyen servise halen inanıyorsunuz. 

image

1 saat 10 dk içinde %43 şarj yemiş halen sorun yok diyor 😭😭

Gelmiş bana yetkili Samsung Members çok şarj Tüketmiş diyor 🤦🤦🤦😭

Samsung ekibi beni bir servisin yalanı uğruna harcadınız sizlerede güvenim kalmadı.

Serviste durumu ört bas ediyor sizde kolayca ört bas etmesine izin veriyorsunuz 😔

Samsung u seviyorum ama servisleriniz müşterinizi mağdur ediyor ve bunun için bir önlem alınmıyor 

Artık cevapta verilmiyor 😭😭

Samsung ekibi lütfen diyorum durumu bir üst merciye iletin bu yazdıklarımı ağlayarak yazıyorum bu kadar ilgisiz olmayın, yalan atıcak birisii değilim sorun var diyorsam vardır bunu niye anlamıyorsunuz .Lütfen servisin dediğine inanmayın yaptığı hatayı ört bas ediyor 😭😭

image

Samsung ekibi sıfır pil takılsa böyle sonuç olur mu ? Cihazı aktif kullanırsam günde 2 veya 3 kere şarja takıyorum 😔😔😔

Yoruldum, bittim, tükendim ,beni anlayan yokk😔
Diğer
Kardeşim gecmis olsun çok üzüldüm 😟😟
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Saol kardeşim teşekkürler 😔😔
Halil-Tab-A
Active Level 6
Diğer
Geçmiş olsun Alfatürk
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Saol kardeşim teşekkürler
0 Likes
smsismail
Active Level 7
Diğer
Tekrar geçmiş olsun Alfa abim. Herhangi bir gelişme yok anlaşılan. Ne desek akıllanmıyorlar.