cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Servis Deneyimi

(Topic created on: 01-25-2020 07:07 PM)
79 Views
Bogicik
Active Level 6
Options
Diğer

Pembe_0-1579957285120.png

Merhaba arkadaşlar sizlere Samsung servis deneyimimden bahsetmek istiyorum. Cihazımı 19 aydır kullanıyorum uzun zamandır hayalet ekran sorunu yaşıyordum fazla dikkate almadım sonrasında şarj cihazım yavaş şarj etmeye başladı pil tüketimi ve ısınma sorunlarıda yaşayınca cihazımı samsung akilli servis noktasına götürdüm. Sabah 9 da şikâyetlerimi bildirip cihazımı teslim ettikten 1 saat sonra cihazımı parçaları yenileriyle değişmiş olarak teslim aldım. Bir çok kişi servislerin ilgilenmediğini garanti kapsamında onarım yapılmadığını iddaa etmiş inanmayın aldanmayın. Cihazınızda sorun yaşadığınızda rahatlıkla samsung akilli servis noktasına başvurun. Son olarak garanti kapsamında yapılan işlemleri içeren görseli ek olarak ekliyorum herkese güzel günler dilerim. 
4 Comments
Karaprens61
Active Level 10
Diğer
en son 2017 servise verdiğimde bir sorun yoktu.. trbzon teknik servisi.. ama simdi trbzondaki teknik servisini kaldirdilar.. biz telefonu ankaraya yada ist .gondermek zorunda kalıyoruz.. buda beni üzüyor..
Bogicik
Active Level 6
Diğer
haklısın dostum akıllı servis noktaları hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor ama dediğin gibi yoksa sıkıntılı
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Bogicik,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

Bogicik
Active Level 6
Diğer
Merhaba Eflatun bende güzel görüşleriniz için teşekkür ederim Samsung markasını seviyorum ve elimden geldiğince destek olacağım ancak sizlerden bir ricam var 24 saat geçtikten sonra konular kilitleniyor ve cevapları göremiyoruz bu durumu düzeltirseniz eski mesajları okuyup diğer arkadaşlarımızda faydalanacaktır teşekkürler iyi çalışmalar.