cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Servis çalışanlarımızın sonsuz emeğiyle #EvdeBeraberiz

(Topic created on: 04-08-2020 07:48 PM)
3481 Views
SamsungInspire
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Gönül rahatlığıyla kurulum ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için maske, eldiven, galoş gibi malzemelerle hijyen kurallarına azami özen gösteriyor; sosyal mesafeyi koruyoruz.

79 Comments
DUZCE81
Active Level 3
Diğer
😊
Önel
Active Level 3
Diğer
Servisleriniz bunlara da çözüm bulsun bi zahmet
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Önel,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Telefon modelini ve yaşadığınız sorunu ilettiğiniz taktirde, buradan yardımcı olmak isteriz. Dilerseniz size aktaracağım Mail ve Chat linklerimiz ile bizimle canlı olarak iletişime geçerek destek talebinizi iletebilirsiniz. 

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

Önel
Active Level 3
Diğer
s9
cilginriccell
Beginner Level 2
Diğer
modeli ve sorunu yazmıştım
mhyykt
Beginner Level 2
Diğer
merhaba kardeşim aynı sorun bende de var bi çözüm bulabildin mi benimle paylaşır mısın?
Önel
Active Level 3
Diğer
Malesef kardeşim soruna çözüm bulamıyorlar sorun yok diyorlar ama telefon sürekli kapanıp açılıyor ben tüketici haklarına verdim 18 martta sonucu bekleyeceğim kaç ay sürerse artık
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Önel,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. 

Yaşadığınız duruma yönelik tarafınıza ulaştığımızı ve yardımcı olmak adına bilgi verdiğimizi belirtmek isteriz.

Teşekkürler.

MOD

Önel
Active Level 3
Diğer
Samsung Müşteri hizmetlerinden Münevver hanım aradı ve cihazımı adresimden aldıracağını ve arızanın giderilmesi için kendisinin kontrolünde olacağını tarafıma iletti hiç umudum olmasa da teklifini kabul ettim.Kendisiyle konuştuktan sonra telefon sürekli kapanıp açılmaya devam edince eşimin telefonunu kullanmaya başladım galaxy a20 'yi o yüzden şu saatten itibaren servisi beklemeye başladık.Sokağa çıkma yasağı bittikten sonra ne zaman gelirler bilmiyorum İNŞALLAH bu sefer sorunumu tamamıyla çözerler UMUDUM YOK 🙄