cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S Pen Creator Edition satışa sunuldu🤩

(Topic created on: 11-13-2023 01:06 PM)
179 Views
ATÇ_Galaxy
Active Level 10
Options
Diğer
 
image
 
Samsung, kullanıcıların yaratıcılığını bir üst düzeye taşıyacak yeni bir aksesuarı Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürdü. S Pen Creator Edition adı verilen bu yenilikçi stilus kalem, önceki modellere göre daha geniş bir çapa sahip olup, 0.99 mm kalınlığında bir gövdeye sahip. Bu yeni tasarım, yüksek hassasiyetli eğim algılama özelliğiyle birleştiğinde, kullanıcıların yazı yazmalarından resim çizmelerine kadar geniş bir yelpazede keskin ve doğru hareketler yapabilmelerine olanak tanıyor. Ergonomik tasarımı ise uzun süreli kullanımlarda dahi konforlu bir deneyim vadediyor.
 
S Pen Creator Edition, geleneksel stilus kalem tasarımına modern bir dokunuş katıyor ve USB Tip-C şarj bağlantı noktası ile donatılmış. Bu stilus şu anda sadece ABD'de satışa sunulmuş durumda, diğer pazarlarda ne zaman mevcut olacağına dair henüz bir bilgi yok.
 

Samsung S Pen Creator Edition satışa sunuldu

Samsung'un Galaxy S21 Ultra ve daha üst modelleri, Galaxy Note 10 ve daha yeni versiyonları, Galaxy Tab S serisi ve S Pen özellikli PC'ler dahil olmak üzere birçok cihazıyla uyumlu olan bu stylus, Galaxy Z serisi akıllı telefonlarla - örneğin Galaxy Z Flip 5, Fold, Flip 4, Fold 4, Fold 5 gibi - uyumlu değil.
 
Samsung ayrıca Kore'de Galaxy Buds FE için Toy Story temalı kılıflar tanıttı. Bu kılıflar aynı zamanda Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds 2 Pro modelleri ile de uyumlu olarak kullanılabiliyor.
 
1 Comment
nordd
Active Level 4
Diğer
Hayırlı Olsun 😀