cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Pay yeni güncelleme

(Topic created on: 01-05-2022 03:50 PM)
160 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung şimdi, 4.1.81 sürüm numarası ve 138.06 MB paket boyutu ile Samsung Pay için yeni bir güncelleme yayınladı. En son güncelleme, uygulamanın kararlılığını ve performansını optimize etmek için yalnızca bazı düzenli düzeltmelerle birlikte geldiğinden herhangi bir değişiklik günlüğünden bahsetmiyor.

2 Comments
RecepF
Expert Level 5
Diğer

Samsung Pay, işlem geçmişini kontrol ederken 'Çöküyor' sorunu ve çözümü

 
Buna karşılık, bir Galaxy A52s 5G kullanıcısı kısa süre önce topluluk forumunda UPI işlem geçmişini kontrol etmeye çalışırken Samsung Pay uygulamasının kilitlendiğini bildirdi. Bu sorun nedeniyle, birkaç kullanıcı böyle bir sorundan gerçekten hayal kırıklığına uğradı.
 
Aynı zamanda, rahatsız edici başka bir şey de, Samsung Yardım merkezine Samsung Pay çökme sorunuyla ilgili şikayette bulunduktan sonra, yanıtın her zaman aynı kalmasıdır, önbelleği silin, tarihi silin ve uygulamayı yeniden yükleyin .
 
Samsung Pay çökme sorunu başlığının yorumlar bölümünde, başka bir Galaxy kullanıcısı, şirketin her zaman kullanıcılara verileri temizlemeye, önbelleği temizlemeye ve yeniden yüklemeye vb. konu şu şekilde:
 
* Samsung Pay uygulamasını açın
 
* Önbelleği temizle
 
* Verileri temizle 
 
* Ardından üç noktaya tıklayın ve güncellemeleri kaldır'a tıklayın.
 
* Ardından en son sürüme güncelleyin.
 
Bunun yanı sıra, bazı kullanıcılar aynı sorunun yakın zamanda Samsung Pay mini'de de ortaya çıktığını iddia etti, ancak şirket uygulamayı daha yeni bir sürüme güncelledi. Bu nedenle, Samsung'un yakında Samsung Pay Crashing sorununu kabul etmesini ve yeni bir düzeltme güncellemesi dağıtıma başlandı.
 
 
 

 
 
Marowitski
Active Level 3
Diğer
Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulan bir hizmet değil. Bu forumda haber niteliği taşıdığını düşünmüyorum.
0 Likes