cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Pass nedir

(Topic created on: 06-11-2020 05:44 PM)
7605 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Diğer

Samsungun sunmuş olduğu biyometrik veri kaydı ile oturum açabilmedir 

Parola unutmaya veda edin. Yalnızca bir dokunuş veya bakışınızla güvenlik kilidini açın. Uygulamalarınıza ve web sitelerine hızlıca ve güvenli giriş yapmak için yalnızca biyometrik verilerinizi kullanın.

* Samsung Pass için kullanılabilen işlevler, özellikler ve uyumlu uygulamalar, farklı yönetmeliklerden ve yasal ortamlardan dolayı ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir.

image

Basit ve Güvenli

Samsung Pass; biyometrik kimlik doğrulaması ile güvenli erişim sağlayan bir 'hizmet olarak kimlik yönetimi' özelliğidir.

· İris · Parmak izi · Yüz tanıma

image

Yenilikçi kullanım olanağı

Kimlik ve Parola girişine gerek olmadan, sadece biyometriklerle kimlik doğrulama yaparsınız

Artık web sitelerinde giriş yapmak için Kimlik ve Parola girmeniz gerekmiyor.
Samsung Pass, gelişmiş biyometrikleri tümleştirerek gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Her zamankinden daha güçlü bir güvenlik

Biyometrik verilerinizi korumak için savunma sınıfı güvenlik

Biyometik şablonunuz Samsung Knox tarafından şifrelenir ve güvenli bir şekilde korunur. Samsung Pass, geçerli kimlik doğrulama işlemleri ve basit, güvenli biyometrik kimlik doğrulama hizmetleri sağlamak için FIDO (Fast Identity Online) teknolojisini kullanır.

image

Kullanım şekli

Samsung Pass'i kullanmanın basit yollarını bulun.

Adım 01

'Biyometrik veriler ve güvenlik' menüsü altından (Ayarlar bölümü) 'Samsung Pass'i bulup tıklayın.
* Bazı modellerde Samsung Pass'i 'Kilit ekranı ve güvenlik' menüsü altında da bulabilirsiniz.

image

Adım 02-1

'Başlat' düğmesini tıklayıp Samsung Pass'i kullanma ile ilgili 'Şartlar ve koşullar'ı kabul edin.

image

Adım 02-2

'Başlat' düğmesini tıklayıp Samsung Pass'i kullanma ile ilgili 'Şartlar ve koşullar'ı kabul edin.

image

Adım 03-2

Lütfen parmak izinizi ve irisinizi kullanarak kimliğinizi doğrulayın.

image

Adım 04

Kurulum tamamlanmıştır. Kimliğinizi Samsung Pass ile kolayca doğrulayabilirsiniz.

image

Umarım begenirsiniz aslında sabah yayınlamıştım ama bozuk olduğu için kaldırıldı yeniden düzenledim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederiz

View solution in context

21 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Moderatör arkadaşlar silmeyin lütfen
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
attigim gönderi sorunluydu bozuktu ondan silindi eski hali değişikti şimdi çok daha iyi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz eline emeğine sağlık
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
rica ederim umarım begenmişsinizdir
Anonymous
Not applicable
Diğer
Teşekkür ederiz.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
rica ederim beğendiyseniz ne mutlu bana
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fakat samsung pass uygulamasını galaxy Store'dan indirdim. fakat "sürekli duruyor" uyarısı veriyor.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
tekrar yüklemeyi deneyin veya cihazınız uyumlu değildir gerekli bilgilendirme için canlı destek alabilirsiniz
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
rica ederim beğendiyseniz ne mutlu bana