cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung,OneUI 5 ile iOS 16 iMessage benzeri Metin düzenleme özelliğini getirmeli

(Topic created on: 06-07-2022 01:23 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
Apple, iPhone kullanıcıları için işletim sisteminin en yeni sürümü olan iOS 16'yı tanıtırken, Samsung One UI 5.0, Galaxy kullanıcılarından hala aylar uzakta . Açıkçası, önceki sürüme birçok büyük değişiklik ve sayısız iyileştirme getirdi.
 
Bunlar arasında gerçekten takdir ettiğim bir iOS 16 özelliği iMessage Edit Text. Sadece bu değil, iOS 16'daki Apple iMessage çok daha iyi hale geliyor. SharePlay'e sahiptir, mesajları göndermeyi tamamen geri alır ve okunan konuşmaları okunmamış özellikler olarak işaretler.
 
iMessage Metin Düzenleme özelliği
 
Hepimizin sözlerimizi geri alabilmeyi veya utanç verici ve aptalca yazım hatalarını düzeltmeyi dilediğimiz anları vardır. Telegram gibi uygulamalar zaten WhatsApp ve Twitter üzerinde çalışırken gönderilen mesajları düzenleme yeteneğine sahiptir.
 
image
 
 
image
 
 
Bu iki büyük sosyal medya sitesini geride bırakan Apple, iMessage'a metin mesajı düzenleme özelliğini yayınladı. Telegram'a benzer şekilde, düzenlenmiş iMessages, teslimat durumlarının yanında bir 'Düzenlendi' alt başlığı ile belirtilir, böylece alıcı mesajın değiştirildiğini bilir.
 
iPhone kullanıcıları bir mesajı gönderildikten 15 dakika sonraya kadar düzenleyebilir veya göndermeyi geri alabilir ya da yakın zamanda silinen mesajları silindikten sonra 30 güne kadar kurtarabilir.
 
Samsung, One UI 5.0 ile Metin Düzenle özelliğini getirmeli
 
İlk One UI 5.0 beta güncellemesini önümüzdeki ay görebiliriz. Android 13 tabanlı yeni özel işletim sistemi , geliştirilmiş Material You, yeniden tasarlanmış bildirim simgeleri, kolay QR kodu tarama, akıllı ev cihazlarını kilit ekranından kontrol etme yeteneği, yeni bir medya çıktı seçici ve diğerleri gibi çok sayıda yeni özellik sunacak.
 
 
 
 
 
1 Comment
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung önce kafasını değiştirsin de sonra yenilik yaparlar 😂