cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Logosu'nun Renk Anlamı ?

(Topic created on: 06-09-2021 01:00 PM)
436 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar telefon üreten markalarının Logosundaki Renk Anlamaları hangi anlamlara geldiğini  biliyormuydunuz ?

SAMSUNG: Genellikle Samsung eskiden Mavi ve Beyaz Rengi Kullanmakta ,son zamanda sadece Mavi Renk kullanıyor

Mavi Renk Anlamı : Profesyonellik, modernlik, güvenirlik ve verimlilik anlamlarını taşımaktadır

Beyaz Renk Anlamı : Güvenirlik, yenilik , asalet , umut anlamlarını taşımaktadır

image

Farkettiniz mi Bilmiyorum En büyük telefon üreticileri Genllikle Mavi rengi kullanmış Örneğin NOKİA aynı yolda ilerlemiş şuanda SAMSUNG aynı yolda ilerliyor.

12 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Peki Xiaomi turuncu ve beyaz ne anlama geliyor acaba
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Turuncu anlam ise ; Coşku Eğlenceli ve iletişim anlamları taşır
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Xiaomiye yakışır
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Samsung'un yeterince profesyonel olduğundan emin değilim 🤭
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Ben Profesyonel olmadığından Eminim ama
Diğer
Samsung da ne profesyonellik var ne güvenilirlik var nede verimlilik var.Şimdi modernlik yok diyeceğimde samsung un bazı telefonları gerçekten modern Ama benim sm t290 tabletimin modernlikle alakası yok çerçeve baş parmak dan kalın neredeyse 😅
Diğer
Olum sen varya
Aynı Berk Coşkunsun ha
😂😅😂😅🤣😂😅😂😅😅😂😅😂😅😅😂😅😂🤣😂😅😅😂😅😂😂😅😅😂😂🤣😅😂😅🤣😅🤣😂🤣😅😂😅😂🤣😅😂🤣😂🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣🤣😅😂😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂🤣😂🤣😅😂🤣😅🤣😅😂🤣😅😂
MeHmEt99
Expert Level 5
Diğer
Knk ben bunu bir makalede görmüştüm ama üste profifesyonelik cümlesi biraz yakışmamış benim anlayışım profifesyonelik ten Apple mesela profifesyonelik anlamını sonuna kadar taşıyan firma
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Kanka S10 plus ı 2019 çıkarması gayet Profesyonellik yada S6 edge 2015 yılında çıkartılması bunlar hep Profesyonellik 😂😂
0 Likes