cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Kredi Kartı Çıkardı ‌‌‌‌‌‌‌‌

(Topic created on: 09-27-2022 01:16 PM)
61 Views
Princee90
Active Level 8
Options
Diğer

Birçok ülkede akıllı telefonlar denince akıllara ilk gelen şirket Samsung, yeni bir alana yöneliyor. Şirket, Axis Bank ve Visa işbirliği ile ilk kredi kartını piyasaya sürdü. Şimdilik sadece Hindistan'da piayasaya sürülen kredi kartının iki farklı seçeneği bulunmakta. 💳😅 

Princee90_0-1664267182516.jpeg

Samsung'un yeni kredi kartı, tüm Samsung ürün alımlarında yüzde 10 geri ödeme sağlıyor
Samsung'un yeni kredi kartları imzalı ve sonsuzolmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu iki kartta tüm Samsung ürün alımlarında yüzde 10'luk geri ödeme sağlıyor ve Samsung'un bu teklifi yıl boyunca geçerli olacak.

6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Bilgilendirme için teşekkürler 😍🙂
Princee90
Active Level 8
Diğer

Ben teşekkür ettim 🥰

yalçın84
Active Level 7
Diğer
Kullananlara hayırlı olsun
Princee90
Active Level 8
Diğer

Olsun bakalım türkiyeye gelir mi

yalçın84
Active Level 7
Diğer
Türkiyede zaten buna benzer kampanyalar var. Sadece kredi kartı adın altında değil. Şahsi görüşüm bu kampanyadaki indirim olayı zaten başlı başına müşteri yi elinde tutmak. Ve bu kampanya gibi ücreti firma zaten senden almış oluyor. Tüketiciler indirim Aldığını sanıyor ama aslında öyle birşey yok. Bu benim kendi düşüncem sadece sizler nasıl yorumlarsınız onu bilemem 🙂
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Diğer
Adamlar her alanda varlar şimdide banka işleri samsungun burda verdiği izlenim bence ben her yerdeyim benden üstünü yok gibi birsey anladım ben