cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Game Optimizing Service Güncel yeni sürüm

(Topic created on: 03-16-2022 11:50 AM)
826 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung, Oyun Optimizasyon Hizmeti için uygulamaların performans sınırlamasını engelleyebilecek yeni bir güncelleme yayınladı

Samsung, uzun oyun oynama sırasında aşırı ısınmayı önlemek için Galaxy akıllı telefonlarda CPU ve GPU performansını optimize etmek için Game Optimization Service uygulamasını kurdu. Ancak son zamanlarda, GOS uygulamasının birkaç Galaxy akıllı telefonundaki çok sayıda uygulamanın performansını engellediği bildirildi.

Oyun Optimizasyon Hizmeti uygulaması, oyun performansını artırarak çalışır. Ancak bu , oyun dışı uygulamaların performansını sınırlama pahasına görünüyor . İlgili kullanıcılara göre şirket, sürekli güncellemeyi yayınlayarak kısıtlama uygulama performansı sorununu çözmek için çalışıyor.

Samsung, yakın zamanda Samsung Oyun Optimizasyon Hizmeti için en son sürüm güncellemesini 3.5.03.3 sürümüyle kullanıma sundu. Güncelleme, diğer tüm güncellemeler gibi bazı genel düzeltmeler ve iyileştirmeler ile gelebilir, şirket, kullanıcıları uygulamaları ve oyunları aşırı ısınmaya ve kısıtlama uygulama performansı sorunlarına karşı zorlamaya zorlamayı hedefliyor.

Samsung Game Optimizing Service 3.5.03.3
18 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Teşekkürler kardeşim hayırlı olsun...👍🏻😊
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim teşekkürler 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Bilgilendirme için teşekkürler 😊

Bilgiye ek GOS sonlandırma ve performansı modu ekleme düşük ve orta A ve M serisi modellere gelmeyecektir resmi bilgilendirme yapılmıştı
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim , Bende teşekkür ediyorum bilgilendirme için 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim ne demek 😊
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
samsungtan sogudum cidden.