cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Game Booster Güncel yeni sürüm

(Topic created on: 03-24-2022 12:00 AM)
180 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung, Game Booster için yeni sürüm yayınlandı arkadaşlar  Performansı artırmak için düzenli iyileştirmeler sağlar. 

Samsung Game Booster 4.0.00.29
Boyut 8.77 MB
6 Comments
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Belirtmek gerekirse, bu son güncelleme yalnızca Android 11 veya sonraki sürümleri çalıştıran Galaxy cihazlarıyla uyumludur.
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Recep kardeşim altına not düşebilir misin indirilebilcek durumda diye, her post attığında kontrol ediyorum olmuyor 😆
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
Apk olarak yuklenmiyo bende denedim
0 Likes
Diğer
Galaxy tab s7 de 4.0.00.18 sürümünde ve yeni güncelleme göstermiyor. İnternetten apk olarak kurayımmı yoksa beklemekte fayda mı var?
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
Apk olarak kurulmuyo ki malesef sistem uygulamasi oldugundan
0 Likes
Diğer
Evet game booster kurulmuyor ne yazıkki ama game optimization service programına galaxy store da görünmemesine rağmen yazılım güncellemesi gelmiş onu apk olarak kurabildim cihazıma. Game booster için samsungun yayınlayacağı güncellemeyi beklemekten başka çare yok gibi görünüyor. Hoş çok da ihtiyacım yok açıkcası çünkü üst düzey bir tablet kullandığım için gosun engelleyeceği düzeye kadar ısınmıyor cihazım ısı dağılımını güzel yapıyor sorunsuz bir şekilde oyun oynatabiliyor yalnız kardeşimdeki galaxy s20fe ve bendeki a71 e güncelleme gelmesi şart. S20 fe de durum o kadar vahim değil ama bende durum vahim