cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galeri Güncelleme Hatası (13.1.04.3)

(Topic created on: 05-08-2022 12:55 PM)
170 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung ekibi ,

Galaxy Galeride (13.1.04.3) sürümünde HDR sorunu oluşmuştur .

Ön kamera veya ana kamera ile çekilen fotoğraflarda HDR eskiden direk işlerken son gelen Samsung Galeri güncellemesi ile fotoğrafta HDR olmuyor ancak biz fotoğrafın üstüne dokunduğumuz HDR işlemi yapıyor .

Bu hatayı bir an önce çözülmesini talep ediyorum ve bu sorun diğer Galaxy modelerde aynı sorun vardır (13.1.04.3) sürümünde .
image

Gerekli departman tarafına iletirse ve cevap verilirse güzel olur😊

Sorunlu kullanmak istemeyenler Galaxy Galeri uygulamasının güncellemesi kaldırabilirsiniz.
18 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
13.1.01.12 bendeki versiyon bu kardeşim 🤔 bilgilendirme için teşekkürler🤗🙏🏻🌹
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Geldiğinde güncellemeyi yapmayınız ama muhtemelen gelmez hatalı güncelleme 😊 rica ederim kardeşim ne demek
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Tamamdır kardeşim eyvallah 😊👍🏻🌹
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Ne dmek kardeşim sorunu çözmek lazım çünkü cihazlarımız ufak sorunları hak etmiyor 😃

Koreyede ilettim ilgili ekibe 😊
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Aynen kardeşim teşekkürler 😊
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederim dostum ben herhangi bir sorun algılamadim çekim sonrası hdr aktif çalışıyor müdahale etmiyorum bazi modeller kapsamında sorunlu olabilir ama Screenshot_20220508-124345_Gallery.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek 😊

S20 serisi , S10 serisi ve Note 10 serisi modelini için kesin var ,hımm tam bilmiyorum ama çok can sıkıcı sorun

Hdr çalışıyor ama galeriye dokunduğumuz an işlemiş oluyor
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Tabiki çok can sıkıcı umarım bu konuyu dikkate alırlar güzel faydalı bir içerik emeğine eline sağlık 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Evet yaa inşallah yeni sürüm ile bir an önce düzelir ,ne demek kardeşim hep birlikte sorunları iletip çözmeliyiz sonuçta Samsung Ailesindeyiz 😍🤗😊