cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galeri Güncelleme Hatası (13.1.04.3)

(Topic created on: 05-08-2022 12:36 PM)
524 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung ekibi ,

Galaxy Galeride (13.1.04.3) sürümünde HDR sorunu oluşmuştur .

Ön kamera veya ana kamera ile çekilen fotoğraflarda HDR eskiden direk işlerken son gelen Samsung Galeri güncellemesi ile fotoğrafta HDR olmuyor ancak biz fotoğrafın üstüne dokunduğumuz HDR işlemi yapıyor .

Bu hatayı bir an önce çözülmesini talep ediyorum ve bu sorun diğer Galaxy modelerde aynı sorun vardır (13.1.04.3) sürümünde .
image

Gerekli departman tarafına iletirse ve cevap verilirse güzel olur😊

Sorunlu kullanmak istemeyenler Galaxy Galeri uygulamasının güncellemesi kaldırabilirsiniz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Alfatürk,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

18 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
13.1.01.12 bendeki versiyon bu kardeşim 🤔 bilgilendirme için teşekkürler🤗🙏🏻🌹
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Geldiğinde güncellemeyi yapmayınız ama muhtemelen gelmez hatalı güncelleme 😊 rica ederim kardeşim ne demek
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Tamamdır kardeşim eyvallah 😊👍🏻🌹
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Ne dmek kardeşim sorunu çözmek lazım çünkü cihazlarımız ufak sorunları hak etmiyor 😃

Koreyede ilettim ilgili ekibe 😊
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Aynen kardeşim teşekkürler 😊
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederim dostum ben herhangi bir sorun algılamadim çekim sonrası hdr aktif çalışıyor müdahale etmiyorum bazi modeller kapsamında sorunlu olabilir ama Screenshot_20220508-124345_Gallery.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek 😊

S20 serisi , S10 serisi ve Note 10 serisi modelini için kesin var ,hımm tam bilmiyorum ama çok can sıkıcı sorun

Hdr çalışıyor ama galeriye dokunduğumuz an işlemiş oluyor
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Tabiki çok can sıkıcı umarım bu konuyu dikkate alırlar güzel faydalı bir içerik emeğine eline sağlık 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Evet yaa inşallah yeni sürüm ile bir an önce düzelir ,ne demek kardeşim hep birlikte sorunları iletip çözmeliyiz sonuçta Samsung Ailesindeyiz 😍🤗😊