cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy s20fe model cihazın şarj süresi

(Topic created on: 02-04-2023 01:24 PM)
694 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer
Güç tasarrufu modu kapalı adaptif pil açık 120 Hertz ekran modu açık �oğunlukla wi-fi İnternet açık karanlık mod açık full parlaklık açık. Cihazın batarya sağlığı %91 seviyesindeydi en son Samsung müşteri hizmetleri uzaktan bağlantı kurarak telefonuma bakmışlardı onlar söylemişti Şu anda telefonumun içerisinde yüzde 18 miktarında şarj kaldı batarya büyüklüğü 4.500 miliamper saat.
Snapdragon işlemcili seçeneği cihaz.
Dolbi atmos açık alwayson displayer özelliği kapalı.
Ayrıca cihazı %100 miktarına kadar şarj etmiştim

image

10 Comments
Fawkess26
Active Level 6
Diğer
Normal gibi , 1 aylık aynı cihazım biraz daha iyi pil kullanımı alıyorum
Anonymous
Not applicable
Diğer
2 hafta oldu cihazı alalı nasıl alıyorsun daha iyi pil kullanımı biraz hızlı tükenıyor benim ki
Diğer
Samsung s modellerini 2 hafta,1 ay içinde optimize ediyor ve ekran süresinde mutlaka artış oluyor
ekremfatihefs
Active Level 6
Diğer
Benim 10 ay oldu hala optimize edemedi kendini. 😅. **bleep** resim atiyorumScreenshot_20230204_151735_Device care.jpg
Diğer
Valla böyle olanlar da var anlamadım bende 1 ay sonra düzeldi
Diğer
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
jsjjsl
Active Level 6
Diğer
Merhaba. Durumun uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Anonymous
Not applicable
Diğer
Parlaklığı düşür, galiba en çok pili parlaklık tüketiyor.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Evet haklı olabilirsiniz ama parlaklığı düşüremem gözüm az görüyor ancak full parlaklıkta net görüyorum