cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S24 Serisinin Özellikleri Ortaya Çıkıyor!

(Topic created on: 09-24-2023 01:54 PM)
38 Views
sepyadam
Active Level 9
Options
Diğer
 
Yazar: Ali Keskin
 
image
 
Samsung, geçtiğimiz Şubat ayında Galaxy S23 serisini piyasaya sürmüştü. Bugün ise ünlü sızıntı uzmanı Yogesh Brar, Galaxy S24 serisinin özelliklerini ve tanıtım tarihini ortaya çıkardı. Buna göre S24 serisi Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra olmak üzere üç modelden oluşacak ve bu üç model 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.
 
Brar,Samsung Galaxy S24 modelininFHD ekran,Snapdragon 8 Gen 3 veyaExynos 2400 olmak üzere iki işlemciyle geleceğini söylüyor.Galaxy S24+ tarafındaQHD+ ekran veSnapdragon 8 Gen 3 yongası öne çıkıyor.
 
S24 Ultra modelinde de benzer olarakQHD+ bir ekran,titanyum çerçeveler veSnapdragon 8 Gen 3 yongası konuşuluyor.Son olarak bu bilgilerin tamamen sızıntılardan oluştuğunu belirtelim. Peki siz Samsung Galaxy S24 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
image
 
 
 
11 Comments
ZyraXone
Active Level 9
Diğer
Öyle olmuyor işte bende telefonumu hiç düşünmedim fakat ilerdede düşünmeyecek olduğum anlamına gelmez insanlar her zaman hata yapar. Bunun önlemedjde kilif ztn
Anonymous
Not applicable
Diğer
Plus ve Ultra modelleri Snapdragon işlemci ile tek piyasaya çıkacaklarsa Eğer bu modellerin tek alınabilir olduğunu düşünüyorum Eğer s24 modelde Samsung üretimli işlemci gelirse Türkiye'ye bu modeli almak yerine Plus ve ultra'yı almak daha mantıklı olur Snapdragon işlemci olduğu için içerilerinde s24tede Snapdragon işlemci olursa bu da alınır