cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Buds 2 Pro'nun Özellikleri ve Fotoğrafı Sızdırıldı

(Topic created on: 08-05-2022 11:34 AM)
147 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Samsung'un 10 Ağustos günü gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy Buds 2 Pro'nun özellikleri ve görseli sızdırıldı.Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, her yıl piyasaya sürdüğü ürünler ile sektörün önde gelenleri arasında yer alıyor. Akıllı telefonları kadar diğer ürünleriyle de büyük dikkat çeken şirket, 10 Ağustos günü gerçekleştirilecek bir etkinlikle de Z Flip 4 ve Z Fold 4 katlanabilir telefonlar başta olmak üzere akıllı saatler ve kulaklıklar gibi bazı yeni ürünlerini tanıtmayı planlıyor.

 

 

Samsung Unpacked ismi verilen etkinlikte tanıtılacak bir diğer ürün ise şirketin merakla beklenen Galaxy Buds 2 Pro kulaklığı. Şimdi ortaya çıkan bilgiler ise, merakla beklenen ürünün fotoğrafının ve bazı özelliklerinin etkinliğe günler kala sızdırıldığını gösteriyor.

 

Galaxy Buds 2 Pro, ‘Akıllı Aktif Gürültü Önleme’ özelliğiyle gelebilir

 
image
 

Winfuture tarafından paylaşılan rapordan gelen görüntü (yukarıda gördüğünüz fotoğraf), kulaklığın gri renkte olan bir versiyonunu bizlere gösteriyor. Tasarımının bir önceki Galaxy Buds Pro’dan biraz farklı olacağı görülen kulaklığın, ‘bora moru’ renk seçeneğiyle birlikte geleceği de belirtiliyor.

Galaxy Buds 2 Pro’nun özellikleri ile ilgili bilgileri de içeren sızıntı, Samsung’un kulaklıkta ‘Akıllı Aktif Gürültü Önleme’ ismi verilen bir özelliğe yer vereceğini ortaya koyuyor. Buna göre özellik, ortamdaki en yüksek gürültüleri bile engelleyebilecek. Ayrıca ürünün, kullanıcının hem kulaklıktan gelen sesi hem de yanında bulunan bir insanı dinlemesine olanak tanıyacak bir moda sahip olacağı da belirtiliyor.

Sızıntı, 10 mm sürücü ile gelecek Galaxy Buds 2 Pro’nun pil ömrünün tek bir şarjla sekiz saate kadar, şarj kutusuyla birlikte ise 29 saate kadar olacağını gösteriyor. Bunun yanı sıra kulaklığın IPX7 suya dayanıklılık derecesine sahip olacağı da gelen haberler arasında yer alıyor. Son olarak sızıntı, fiyat hakkındaki daha önce çıkan söylentilere uygun olarak kulaklığın 229 dolarlık bir ücrete sahip olacağını söylüyor.Tabii ki ortaya çıkan bu bilgilerin bir iddia olduğunu ve şirket tarafından doğrulanmadığını belirtmemiz gerek. Sızıntıların doğru çıkıp çıkmayacağını önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek etkinlikte göreceğiz.

 
 
2 Comments
ben006
Expert Level 5
Diğer
229 dolar deyilki euro diyor sammobil de oyle olursa 4500 tl olur gereksiz phali olacaktir ama 200 mi 300 dolar veya euro ciyazlar turkiyede uretilmekte birazdaha uygun olacaktir
0 Likes
Diğer
Tasarımını begenmedim