cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Book 2 Pro ve Book 2 Pro 360 dizüstü bilgisayarlar ile uygulamalı

(Topic created on: 02-27-2022 09:59 PM)
63 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S22 serisi ile dünya çapında birçok pazarda satış rekorları kırarak 2022'ye harika bir başlangıç ​​yaptı ve herhangi bir ivme kaybetmek istemeyen şirket, şimdi de MWC etkinliğinde iki premium dizüstü bilgisayar duyurdu.

 
image
 
 
Galaxy Book 2 Pro ve Galaxy Book 2 Pro 360, 12. nesil Intel Alder Lake işlemciler ve Intel'in yeni Arc GPU'su, Super AMOLED ekranlar, Samsung'un One UI yazılım paketine sahip Windows 11 gibi birçok etkileyici özelliği bir araya getiren üst düzey dizüstü bilgisayarlardır. 5G bağlantısı ve 21 saate kadar pil ömrü.
 
Kağıt üzerinde, yeni dizüstü bilgisayarlar Samsung'un Galaxy ekosistemine mükemmel eklemeler ve hafta sonu Barselona'da onlarla birkaç saat geçirebildik ve Samsung bunları satmaya başlamadan önce size erken bir bakış sağlamak için uygulamalı bir video hazırladık. Nisan ayında cihazlar.
 
Uygulamalı çalışma süremiz somut bir fikir oluşturmamız için biraz fazla kısaydı, ancak burada yeni Windows dizüstü bilgisayarları için piyasada olan alıcıların ilgisini çekecek çok şey olduğunu düşünüyoruz. Galaxy Book 2 Pro ve Galaxy Book 2 Pro 360 hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!
 
 
 
 
Kaynak : Sammobile Türkçe çeviri
1 Comment
HikmetGven4TR
Active Level 7
Diğer
İnşallah güzel başarılar elde eder Apple karşısında biraz zor