cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung EXYNOS 1280 ile kendi ayağına sıkmaya devam ediyor

(Topic created on: 08-06-2022 05:59 PM)
434 Views
Viva_la_vida
Active Level 6
Options
Diğer

Özellikle a33 ve a53 cihazlarda kullandığı işlemciden ötürü sorunlar boy göstermeye başlamıştır ancak bunu Samsung yazılım kaynaklı sorun gibi gösterse de aslında donanımsal Çünkü bende de a33 vardı test cihazına bağlandığında normal gibi gözüküyor servis çalışanı cihazda anormal bir şekilde farklılık olduğunu görüyor işte burası çok enteresan bunu otomatikman yazılımı bağlıyorlar ama halbuki kendileri de çok iyi biliyor donanımsal yani işlemciden dolayı Diğer bir deyişle kusurlu bir ürünü piyasaya sürmenin neticesi bu ve dikkat ediyorum burada a33 ve a53 ile ilgili sorunları yazan kişiler Sizler de dikkat edin aynı şikayetlerden bahsediyorlar Bu da demek ki yazılımla alakası yok

Benim cihazıma gelince haziranın 17'sinden itibaren verdiğim mücadeleden sonra değişim veya ücret talebi ile ilgili onay süreci bitmiş herhalde Pazartesi veya salı günü ücret iademi alacağım bunun için çok mücadele ettim izlediğim Yollar biraz değişik ama sonunda kazandım her ne kadar Samsung bu kusurunu dile getirmese de cihazı geri almakla ve ücret iadesi yapmakla bu kusurunu kabul etmiş sayılıyor
26 Comments
Berk99
Active Level 8
Diğer
a33 ve a53 almayı düşünenlere kesinikle bu cihazları önermiyorum onun yerine snapdragon 778G kullanılan a52s almalarını öneriyorum. şu an kullandığım a52 bile a53'ten daha stabil çalışıyor.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Stabil? A52de haftada 2 3 defa androidim çöküyordu?
Berk99
Active Level 8
Diğer
senin kullandığın cihazda bir sorun vardır, benim a52 gayet iyi çalışıyor
Anonymous
Not applicable
Diğer
Hayır, alakası yok 720G'nin stabilizesizliği. Telefonu Android 11de kullanamıyordum?
Berk99
Active Level 8
Diğer
peki şu an android 12de nasıl çalışıyor
Anonymous
Not applicable
Diğer
1 ay önce değiştirdim, ama Mayış yamasına kadar iyiydi, sonra her hafta android çöküp kilit ekranına atıyordu
Berk99
Active Level 8
Diğer
senin telefonun sorunlu olabilir çünkü bu sorunu herkes yaşasaydı buraya her kes yazardı
Anonymous
Not applicable
Diğer
Yazanlar neden yazıyor, geçen haftaya kadar herkes kamera sorunu yaşıyordu😀
Anonymous
Not applicable
Diğer
Neden cevap alamadım?😃