iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Dex

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-19-2022 07:23 PM)
Kansav
Active Level 7
Seçenekler
Diğer

Bildiğim kadarıyla bu Dex Samsung'un bazı cihazları masaüstüne dönüştüren bir uygulaması ve sanırım bir kaç modeli destekliyor ben bunu ayrıyetten cihazıma kurabilir miyim? Bu konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Merhaba kardeşim,

Maalesef dex destekleyen model sınırlıdır s8 ve üstü S Note ve Z serisi cihazları desteklemektedir

Uygulama ile kursanda çalışmayabilir anca 3. Parti uygulamalar ile dex yansıtma belki yapılabiliyordu

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Çözüm
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
merhaba

Samsung Dex, kullanıcıların; cihazlarına klavye, fare ve monitör bağlayarak cihazlarını masaüstü bilgisayar gibi kullanmalarını sağlayan; Samsung'un bazı üst seviye mobil cihazlarında bulunan bir özelliktir.. maalesef sonradan kurabileceginiz bir özellik değil 3.parti uygulama varmi bilmiyorum google dan araştırabilirsin.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

6 Yorum
Çözüm
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Merhaba kardeşim,

Maalesef dex destekleyen model sınırlıdır s8 ve üstü S Note ve Z serisi cihazları desteklemektedir

Uygulama ile kursanda çalışmayabilir anca 3. Parti uygulamalar ile dex yansıtma belki yapılabiliyordu
Kansav
Active Level 7
Seçenekler
Diğer
Cevap için teşekkürler Alfatürk
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Çözüm
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
merhaba

Samsung Dex, kullanıcıların; cihazlarına klavye, fare ve monitör bağlayarak cihazlarını masaüstü bilgisayar gibi kullanmalarını sağlayan; Samsung'un bazı üst seviye mobil cihazlarında bulunan bir özelliktir.. maalesef sonradan kurabileceginiz bir özellik değil 3.parti uygulama varmi bilmiyorum google dan araştırabilirsin.
Kansav
Active Level 7
Seçenekler
Diğer
Cevap için teşekkürler Narcosis
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
rica ederim kardeşim