iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Dex

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-21-2021 06:27 PM)
MekaClyde
Active Level 3
Seçenekler
Diğer

Merhaba Samsung Dex üzerinden Samsung TV'me bağlandım. Denemek için uygulamalara bakıyordum kamera uygulamasını büyüttüm keşke yapmaz olaydım uygulama kullanılmıyor sürekli yanıp sönüyor ve hiç bir işlem yapılmıyor küçültme aşağı indirme vb. Bunu nasıl sıfırlarız nasıl düzeltiriz.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Diğer

Merhaba MekaClyde,

Samsung DeX’i kullanırken meydana gelen hataları bildirirseniz, hataları düzelterek ve güncelleme sunarak servisi iyileştirebiliriz. Hata raporlarının kayıt verilerini barındırdığını ve bazı kişisel bilgileri içerebileceğini lütfen unutmayın.

1. Samsung DeX ekranının sol alt tarafındaki [Ayarlar] uygulama [Samsung DeX] veya [Uygulamalar] tuşunu seçin.

2. [Bize ulaşın] ögesini seçin.

3. [Hata bildir] ögesini seçin.

4. Karşılaştığınız hatayı açıklayın, [Sistem kayıt verilerini gönder] onay kutusunu işaretleyip [Bildir] ögesini seçin.

NOT : Hatayı gösteren ekran görüntülerini de paylaşabilirseniz, bu sorunun çözümlenmesinde çok yardımcı olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
7 Yorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Merhaba kardeşim,

Dex Yanıt vermiyorsa, Direk bağlantıyı kesin ve sonra tekrar bağlayın cihazı

Cihaz hiç yanıt vermiyorsa ise ses kısma ve güç düğmesine 7 saniye kadar basılı tutunuz ve cihaz yeniden başlatılacak
0 Övgü Puanı
MekaClyde
Active Level 3
Seçenekler
Diğer
Dex yanıt veriyor kamera uygulaması dex üzerinde hata veriyor küçültemiyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
hımm anladım kardeşim
0 Övgü Puanı
UserEdited 147
Expert Level 1
Seçenekler
Diğer
S7 plus gibi kablosuz bağalanabilir diğer cihazlar kablo ile bağlanmak zorunda
0 Övgü Puanı
MekaClyde
Active Level 3
Seçenekler
Diğer
Kanka alakası yok dediğim ile S20 FE ile kablosuz bağlanıyorum dex üzerinden açtığım uygulama hata veriyor küçültemiyotum ki S7 Plus diye bir model yok
UserEdited 147
Expert Level 1
Seçenekler
Diğer
S7 plus tabletlerden dedim ben eğer varsa hangi uygulama açıyorsunuz dex den belki o uygulama kaynaklı olabilir
0 Övgü Puanı
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Diğer

Merhaba MekaClyde,

Samsung DeX’i kullanırken meydana gelen hataları bildirirseniz, hataları düzelterek ve güncelleme sunarak servisi iyileştirebiliriz. Hata raporlarının kayıt verilerini barındırdığını ve bazı kişisel bilgileri içerebileceğini lütfen unutmayın.

1. Samsung DeX ekranının sol alt tarafındaki [Ayarlar] uygulama [Samsung DeX] veya [Uygulamalar] tuşunu seçin.

2. [Bize ulaşın] ögesini seçin.

3. [Hata bildir] ögesini seçin.

4. Karşılaştığınız hatayı açıklayın, [Sistem kayıt verilerini gönder] onay kutusunu işaretleyip [Bildir] ögesini seçin.

NOT : Hatayı gösteren ekran görüntülerini de paylaşabilirseniz, bu sorunun çözümlenmesinde çok yardımcı olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

0 Övgü Puanı