cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Dex UHD Çözünürlüğe Kavuştu

(Topic created on: 09-18-2022 01:25 PM)
101 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Members Üyeleri, 

Daha öncede öneri olarak ilettiğimiz Samsung Dex için UHD çözünürlüğüne One UI 4.1.1 ile kavuşmuş olduk .

image

Dex yüksek çözünürlüğü açmak için Multistar uygulamasını yükleyip yüksek çözünürlük özelliğini aktif edip 4k çözünürlükte kullanabilirsiniz samsung Dex platformunu 😊

Samsung geliştiricileri müşterilerini dinleyip güzel özelliği aktif ettiğiniz için teşekkürler 😍

20 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Hayırlı olsun emeklerine ellerine sağlık kardeşim katkılarından ötürü tesekkur ederim 🤗😍
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Ne dmek kardeşim forumda bir çok üye istiyordu UHD çözünürlük desteğini 😊😍
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Herkes için hayırlı olsun emeğin çok kullanıcılar için elinden geleni yapıyorsun tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum kardeşim 😍🤗
Akyüz
Active Level 9
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler alfa abi
dex kullanıcıları için mükemmel bir deneyim olur👌
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek, bayadır bekliyorduk bu desteği görümce çok sevindim 😊🤗
nklr
Active Level 6
Diğer
Hocam öneriyi nasıl yaptığınızı sorabilir miyim? Benimde aklımda birkaç fikir var.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Hocam direk samsung members üzeriden yardım al kısmından soru sor oradan önerinizi iletebilirsiniz

Eğer farklı bir önerin fikrin var ise gönderi oluşturabilirsiniz 😊
Diğer
Bilgi için teşekkürler kardeşim a32 bu 4.1.1 ne zaman gelir ki
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek, inan lego bilemiyorum ve ne özellikler geliceğide çok belli değil telefonlar in one uı 3.1.1 özellikleri aldığımızda çok az yenilik vardı