cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Care+ Deniz Suyu Teması

(Topic created on: 04-23-2022 02:11 PM)
91 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Diğer

Yazlık bölgelerde çalışıyorum ve haliyle şu sıçraması ve Cihazın suya düşmesi başıma geliyor samsung care+ sıvı teması kapsamı olan sigorta paketini tanimladigimda cihazıma deniz suyu temas etse yada düşse bile onarım sağlanıyor mu ?

7 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,
Samsung Care+'ın neleri kapsadığını görmek için aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/offer/samsung-care-plus/

Su temasını da kapsıyor gibi görünüyor, onarım sağlanıyor.
TechnoBit
Active Level 8
Diğer
Sıvı teması kapsıyorda genelde ufak sürpriz yapıp deniz suyu kapsam değil derler falan
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Onu bilemiyorum maalesef ki, müşteri hizmetlerine danışmanız daha yararlı olabilir bence.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba TechnoBit,

Link üzerinden istediğiniz yanıtı bulamadıysanız konuyla ilgili 09:00-19:00 saatleri arasında, 0850 241 77 11 numaralı hat aranarak Gulf Sigorta çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Diğer
S : Galaxy S5 cihazımı Deniz suyunda veya Yüzme havuzunda kullanabilir miyim? C: Cihazı okyanus dalgaları veya şelale, Yüzme havuzu

gibi yüksek basınçlı suya maruz bırakmamanızı öneririz .
Ayrıca cihazı tuzlu su, iyonize su veya sabunlu su dahil sıcak suya daldırmayın.
Samsung, arka kapak ve çok amaçlı jak kapağı sıkıca kapatıldığında basit yaşam su geçirmezliğini
garanti eder, ancak su veya diğer sıvılarda kullanıldığında cihazın normal şekilde çalışacağını garanti etmez.
0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Diğer
Yabancı forumda buldum.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba
Bu konu hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayınız. 444 77 11
0 Likes