cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung İnternet 16 Beta yeni özellikler

(Topic created on: 09-01-2021 12:49 PM)
170 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
Samsung İnternet 16 beta çıktı, işte tüm yeni özellikler!
 
 

Her zamanki gibi, büyük değişiklikler önce beta kanallarında geliyor ve sürpriz! Samsung İnternet 16 beta, yedekte bir avuç yeni ekleme ile şimdi mevcuttur. Her birine daha yakından bakalım.

 
İyileştirilmiş arama önerileri
Başlangıç ​​olarak, gelişmiş öneri sonuçları sayesinde Samsung İnternet 16 beta'daki arama deneyimi iyileştirildi. Adres çubuğuna yazarken, Samsung İnternet 16, girdiğiniz metne, yer imlerinize ve tarama geçmişinize dayalı olarak arama önerileri gösterecektir.
 
Çok sezgiseldir ve belirli web widget'larıyla çalışırlar. Örneğin, "hava" ve ardından bir konum yazarken hava durumu bilgilerini doğrudan arama önerileri kartında gösterebilir.
 
 
image
 
 
image
 
Sayfa Yakınlaştırma desteği ve web motoru yeniden temellendirme
Sayfa yakınlaştırma , Samsung İnternet 16 beta sürümündeki yeni bir erişilebilirlik özelliğidir. Mevcut Metin Boyutu kaydırıcısına benzeyen ancak farklı şekilde çalışan genel bir yakınlaştırma kaydırıcısıdır. Yakınlaştırmayı destekleyip desteklemediğine bakılmaksızın , metni ve kullanıcı arayüzünü tüm web sitelerinde büyütmenize olanak tanır . Web sitesi başına yakınlaştırma düzeylerini kaydetme seçeneği yoktur, ancak bu yepyeni bir eklentidir ve iyi bir başlangıçtır.
 
 
image
 
 
image
 
Smart Protect aracılığıyla görüntü tabanlı anti-izleme
 
Smart Protect , Samsung İnternet'in mükemmel izleme önleme işlevinin bir parçasıdır ve artık web sitelerinde görüntü tabanlı kötü amaçlı izleyicileri engelleyebilir. Bazı izleme siteleri, farklı alanlardaki kullanıcıları kötü niyetli olarak izlemek için neredeyse görünmez olan küçük resimler kullanır ve yavaş yavaş kullanıcı hakkında bir profil oluşturur. Samsung İnternet 16 beta'daki geliştirilmiş Smart Protect özelliği bunun olmasını engeller.
 
Yeni betayı şimdi indirin!
Doğal olarak, tüm bu özellikler sonunda uygulamanın kararlı sürümü için piyasaya sürülecek. O zamana kadar Galaxy Store veya Play Store'dan en son beta sürümünü indirerek avantajlı bir başlangıç ​​yapabilir ve bu yeni özellikleri önceden deneyebilirsiniz. Ve Samsung İnternet'i bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu ve onu kullanmanız gerekip gerekmediğini merak ediyorsanız , tarayıcının en iyi özelliklerine bir göz atın .
 
0 Comments