cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG TÜRKIYE EKİBİNE ÖNERİMDİR

(Topic created on: 11-16-2022 09:31 PM)
277 Views
abdurrahims24ultra
Active Level 10
Options
Diğer

Bunca zamandır bizim önerilerimizin samsung koredeki geliştirici ekibine iletilmedigini düşünmeye başladık. Bixbyi ilk kurulduğundan itibaren türkçe dil desteğinin geleceği açıklandı öneriler defalarca biz kullanıcılar tarafından dile getirildi ama yıllardır hala bir faaliyet gösterilmedi. Lütfen bixby voice için bir turkçe dil çalışması başlatılmasını öneriyorum. Sadece ben değil tüm samsung members kullanıcıları öneriyor. Bu önerimi duymanızı ve köşedeki yazılım geliştirme ve araştırma ekibine ulaştırılmasını istiyorum. Teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba abdurrahimekin,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
Diğer
Katılıyorum + 1
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum umarım gelir yaa cidden tv için istiyorum bixby Türkçe olmasını 😍
Mertcan39
Expert Level 1
Diğer
Sadece kendim bile onlarca kez dile getirmiştim. S8+ ı satın aldığımda 1 sene içerisinde bixby türkçe olacak dendi koskoca samsung gibi bir firmanın sesli asistana dil seçeneği getirmemesi kadar gülünç durum yok
Diğer
Ne zaman baksam hep aynı diller var
Mertcan39
Expert Level 1
Diğer
Ben geleceğine inanmıyorum. Samsung TR nin ilettiğini bile düşünmüyorum.
Mertingo
Active Level 4
Diğer
Samsung Türkiye için hic bir şey yapmadı bugüne kadar. Google olmasa firma Bi ise yaramaz.samsungu Google kurtarıyor...
TheSaTaN
Active Level 8
Diğer
tamamen boş bir yorum. Androidi kurtaran firma samsungdur. Apple'a rakip ve alternatif bir ürün sunabilen tek telefon üreticisi. Samsung olmasa androidde 1 dakika bile kalmam ios'a geçerdim
Anonymous
Not applicable
Diğer
Androidde Samsung tek marka
KaanDede
Active Level 6
Diğer
Yani bence Samsung genel olarak kötü bir marka dediğin gibi Google kurtarıyor ama Android'e çok fazla iyi özellik ekliyorlar bence yani birazda Samsung Google'ı kurtarıyor