cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ BU KADAR MI KÖTÜ ÇALIŞIR?

(Topic created on: 03-01-2023 12:16 PM)
266 Views
Cemşid
Active Level 2
Options
Diğer

SAMSUNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ BU KADAR MI KÖTÜ ÇALIŞIR?

Depremden dolayı hizmet veremiyorlarmış.
Ne demek bu ya?
Deprem İstanbul'da mı oldu?
3 gün önce aradığımda "tamam, çalışanların yakınları veya uzaktan evden çalışanların bazıları etkilenmiş olabilir, bekleyeyim 3 gün" dedim. Ama halen dönen yok. Tekrar aradım, halen Deprem diyor.
Bir de sonunda yüzüme telefonu kapatıyor...
O depremin ilk günlerinden beri biz oradaydık, hey hanım efendi ve efendiler...... Kimlerin şuanda yoğun olup olmadığını biliyorum, sizler kesin değilsiniz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Cemşid,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Samsung'un yoğun olmadığından emin misiniz? Sadece 150 bin bina, 400 bin konut yıkıldı, yıkılmak üzere. İş yerleri gibi yerler hariç.Hepsi toplam 1 milyona yakın hane. Her bir konutta 1 Samsung ürünü olsa hadi 10 konutta 1 Samsung ürünü olsa bile ve destek almak isteseler ekstra sigorta şirketleri falan devasa bir telefon trafiği çıkıyor ortaya , buna yetecek çağrı merkezi yok olamaz da, aciliyetiniz var ise Samsung servisine başvurun. Ha bi de depremden ayrı olarak zart zurt sebeplerle hattı meşgul edenler de var.
Cemşid
Active Level 2
Diğer

Bu nasıl bir cevap ya....? Ben seni keyfimden mi arıyorum? Geçen hafta piyasaya sürdüğün 44.000 TL'lik amiral telefonunda sorun olduğunu bildiriyorum. O depremle ilgili birşey söylenecekse de, ilk sırada ben söylemem lazım ve bunun da polemiğine seninle girmem.

0 Likes
Cemşid
Active Level 2
Diğer
Sen kimsin ya bana bu şekilde cevap yazmışsın? Bütün bilgilerim hesaplarımda kayıtlı, arasana beni.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Sana ne demişim hayırdır üstüne alınıyorsun ? Senin arıza sebebine laf mı söyledim arkadaşım? Telefonda ufak tefek şeyler için hattı meşgul edenler var. Senin arıza sebebini bilmiyorum bile.
Cemşid
Active Level 2
Diğer
Bana sayıları yazıp tepemi attırıyorsun, senki birşey anlamıyormuşum gibi, durumdan anlamıyorum gibi.... Benim bu deprem konuları ile ilgili durumumu bilmeden kamoyuna "anlayışsız" gibi gösteriyorsun. Ben bu yazdıklarının hiç birini kabul etmem. Covid döneminde "eşşek" gibi Acil'de binlerce Covid vakaları ile uğraşırken, banka veya kamu kurum veya farketmez, home office çalışabilecek çağrı merkezleri, belediye elemanları v.s. Covid bahane edip çalışmıyorlardı.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Covidi bahane edenlerle bunu bir tutamazsın hatta bir kişi yalan söylese bile herkese aynı muameleyi gösteremezsin. Doğru ya da yanlış olduğunu bilmediğin bir konuda kesin yargıya varıyorsun. Eşyalarını kaybetmiş millet belki powerbank belki başka ricalarda bulunuyorlar. 1.5 milyon dolar cihaz yardımı yapılacaktı bölgeye belki depremzedeler talep ediyorlar bilemezsin bilemeyiz kesin değilsiniz demek sizin gibi elit eğitimli bir sağlık çalışanına yakışmıyor iyi günler konuya da son mesajım budur.
Cemşid
Active Level 2
Diğer
Ben yardımlarımdan bahsetmiyorum, oradaki hizmetlerimden bahsetmiyorum, kaybettiklerimden bahsetmiyorum ve bu konularda seninle tartışmam bile.
Önemli olan şu: sen bana Samsung Müşteri hizmetlerinde ne dönüp bittiğini anlatmaya çalışmana gerek yok. Zaten benimle onların arasında nasıl bir süreç yaşandığını da bilmiyorsun.
Bu yüzden gerek yok bunlara.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Cemşid,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes