cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20Fe,Zfold2,ZFold3,ZFlip3 Güvenlik güncellemesi

(Topic created on: 11-04-2021 05:11 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

S20Fe, Zfold2, ZFold3, ZFlip3 Kasım Güvenlik Güncellemesi

 
Galaxy S20 FE 4G'nin Snapdragon sürümü, Kasım 2021 güvenlik güncellemesi
👇
Galaxy S20 FE'nin Snapdragon sürümü (SM-G780G) birkaç pazarda güncellemeyi almaya başladı, ancak güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla ülkeye yayılmasını bekliyoruz. 
 
Galaxy S20 FE'nin Snapdragon sürümü için en son güncelleme, donanım yazılımı sürümü G780GXXU3AUJ2 ile birlikte gelir . Yeni güncelleme, gizlilik ve güvenlikle ilgili birçok hatayı düzelten Kasım 2021 güvenlik yamasının yanı sıra genel hatalar ve cihaz kararlılığı iyileştirmeleri de içerebilir. Güncelleme şu anda Avustralya ve Filipinler'de yayılıyor.
 
Galaxy Z Fold 2, Kasım güvenlik güncellemesi
👇
Galaxy Z Fold 2 için en son güncelleme , donanım yazılımı sürümü F916BXXS2EUJ1 ile birlikte gelir . Avusturya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Kazakistan, Lüksemburg, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Güneydoğu Avrupa, İspanya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Baltık bölgesi, Hollanda'da mevcuttur. İskandinav bölgesi, İngiltere ve Ukrayna.
 
Galaxy Z Fold 3, Kasım güvenlik güncellemesi
👇
Galaxy Z Fold 3'ün uluslararası sürümü için en son yazılım güncellemesi, F926BXXS1AUJB donanım yazılımı sürümüyle birlikte gelir ve şu anda Avusturya, Hırvatistan, Sırbistan ve Slovenya'da kullanıma sunulmaktadır. 
Telefonun Güney Kore versiyonu, F926NKSU1AUJ7 firmware versiyonu ile güncelleme alıyor 
 
Galaxy Z Flip 3, Kasım güvenlik güncellemesi
👇
Güncelleme, Afganistan, Ermenistan, Azerbaycan, Mısır, Gürcistan, Hindistan, Irak, Kazakistan, Kenya, Lübnan, Malezya, Fas, Nepal, Nijerya, Pakistan, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika dahil olmak üzere çeşitli Afrika ve Asya ülkelerinde yayılıyor. , Güney Kore, Sri Lanka, Tayland, Filipinler, BAE, Tunus, Türkiye, Ukrayna ve Vietnam. 
 
Galaxy Z Flip 3 (SM-F711B) için en son yazılım güncellemesi, donanım yazılımı sürümü F711BXXS2AUJB ile birlikte gelir . 
Telefonun Kore versiyonu için donanım yazılımı sürümü F711NKSU2AUJ7'dir . 
 
 
Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri
1 Comment
Diğer
Hm siz bunları nerden buluyorsunuz?
0 Likes