cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE vs. A73 5G (SD modeli) = Hangisi Daha İyi?

(Topic created on: 03-25-2023 08:22 PM)
499 Views
Windows11Developer
Active Level 7
Options
Diğer

Sorum bu. Okuldan dolayı 9-17 araları kullanmıyorum. Kamera veya kablosuz şarj gibi özellikler çok önemli değil, en az 4K 30 FPS çekebilmeli ama. 

Frk12
Expert Level 2
Diğer
Gayet akıcı ben çok memnunum
Anonymous
Not applicable
Diğer
S20fe smg 780 g
Modeli tavsiye ederim.
ben006
Expert Level 5
Diğer
A73 daha guncel uzun kulanim yapa bilirsinzi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Objektif olalım kıyaslandığında A73'ün güncelleme desteği dışında hiçbir artısı yok.
S20 FE A73'ten kat kat iyi daha üstün daha güçlü daha iyi bir telefon.
Snapdragon 865 amiral gemisi işlemci.
Daha iyi kamera A73'ün 108 MP olmasına aldanma S20 FE daha iyi çekiyor lens farkı.
S20 FE 4K 60 FPS çekiyor.
Kablosuz şarj var.
Wireles power sharing var.
Yazılımı çok kısıglı değil DeX vs destekliyor.
Diğer özelliklerde de S20 FE üstün
Performansa bakıldığında A73 gölgede kalıyor bu fiyata S20 FE daha performanslı.
Güncellemeyi önemsiyorsanız A73 S20 FE'nin gölgesinde kalıyor önemsemiyorsan S20 FE.

A73 S20 FE'den iyi değil (güncelleme dışında)
Diğer
Dediğim gibi kamera ve diğer özelliklere çok önem vermiyorum. Burada işte arada kalıyorum. Ona göre kıyasladığımızda A73 daha iyi çünkü güncelleme+5G desteği+büyük ekran. Bir de Smart View vs. gündelik kullanımda ihtiyaç olacak şeyler varsa A73 alacağım.
Anonymous
Not applicable
Diğer
TR'ye 5G gelene kadar torunumun çocuğunu görürüm
Önemli olan telefonun performansı Snapdragon 865 10 yıl sonrada Snapdragon 778G'den daha iyi bir performansa sahip olacak.
Üstelik ikisi de aynı fiyat A73 1000 TL kadar daha ucuz olsa

Kıyaslandığında S20 FE F/P.
Diğer
Merak etme, İstanbul'un en işlek yerinde yaşıyorum. Türk Telekom sayesinde evimizden arkadaşım 5G'ye bağlanabiliyor. Ayrıca çok performans takıntılı değilim.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Güncelleme istiyorsan alabilirsin A73.
Frk12
Expert Level 2
Diğer
İki s20fe var ama sd 865 olan ve 700 serisi olan 800 serisi olanı al alacaksan daha kuvvetli akıcı
Alpsln
Expert Level 3
Diğer
A73 daha güncel bir cihaz. Bahsettiğiniz kamera kısmında ise S20 FE daha iyi tabii ki. Siz pek kullanmayacaksınız belli ki. 4K 30 FPS'de EIS bulunmakta. İşinizi görecektir.