cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Rehber] Samsung Telefonunuzdaki Varsayılan Uygulamaları Sıfırlama

(Topic created on: 09-18-2021 03:41 PM)
184 Views
67samsungalaxy
Active Level 10
Options
Diğer

Evet arkadaşlar posta başlamadan önce şunları belirtmek isterim. 

• Kaynak Samsung (Yabancı Sitesi) 

• Metinler İngilizce'den Türkçe'ye çevirilmiştir. 

• Resimler Bana Ait Değildir. 

O zman hatırlatmaları yaptığıma göre başlayalım 🙂

Samsung Telefonunuzdaki Varsayılan Uygulamaları Sıfırlama

Bazen, belirli bir dosya veya veri türü için varsayılan uygulama olarak ayarlanabilen, Android cihazınızda yüklü birden fazla uygulamanız olabilir. Belki birden fazla medya oynatıcı veya web tarayıcı yüklemişsinizdir. Gerçek şu ki, cihazınızda bir dosya türü veya protokol başlattığınızda açılan varsayılan uygulama yalnızca bir uygulama olabilir. Hiçbiri ayarlanmadıysa, seçiminizi açmak istediğiniz uygulamayı seçmenizin istendiği anında bir işlem istemi alırsınız.

Lütfen Dikkat: Bu kılavuz Avustralya varyantı Galaxy cihazları için tasarlanmıştır , uluslararası bir cihazınız varsa ve daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa , Samsung şubenizle iletişime geçmek için burayı tıklayın

Ayarlar > Uygulamalarınızı başlatın

image

Varsayılan uygulamaları seç üzerine dokunun

image

Bir Varsayılan Uygulama seçeneği seçin

image

Tercih ettiğiniz varsayılan uygulamayı seçin, ardından değişiklikleri uygulamak için geri ok tuşuna dokunun

image

Uygulama Tercihlerini Sıfırla
Uygulama tercihlerinizi sıfırlarken bu, tüm devre dışı bırakılmış uygulamaları, bildirim kısıtlamalarını, varsayılan uygulamaları, arka plan veri kısıtlamalarını ve izin kısıtlamalarını sıfırlayacaktır. 
Lütfen Dikkat: Uygulama tercihlerini sıfırlarsanız mevcut uygulama verilerinizi kaybetmezsiniz.

6 Comments
Wig
Expert Level 3
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler.
67samsungalaxy
Active Level 10
Diğer
Rica ederim😊
0 Likes
67samsungalaxy
Active Level 10
Diğer
Bakın bu postu açmak için çeviriyi bile çalıştırdım resimleri indirdim bi sürü şey kopyaladım lütfen bi beğeni alırız 😂 😂 😂

Üşengeç olduğum için sadece Android 11i yaptım kusuruma bakmayın 😅
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Verda senin işin gücün yokmu😡
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Emek vermemişsin saçma konu
0 Likes