iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Qualcomm Wi-Fi 7 Networking Pro Serisi 3. Nesil Platformunu Duyurdu

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-05-2022 01:37 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Qualcomm bugün Wi-Fi 7 özellikli Qualcomm Networking Pro Series Gen 3 platform ailesini duyurdu. Qualcomm Networking Pro Serisi, Gen3, piyasada bulunan dünyanın en yüksek performanslı Wi-Fi 7 ağ altyapısı platformu portföyüdür.
Wi-Fi 7, maksimum kanal genişliğini (320 MHz'e kadar) iki katına çıkarır ve 4k QAM ile üstün modülasyon sunar, ancak en önemlisi Qualcomm Teknoloji Planlama Kıdemli Direktörü Andy Davidson'a göre, kilit faktör, yönetme ve optimize etme yeteneğidir. çeşitli spektrum bantları mevcuttur. Bahsettiği özellikler, çoklu bağlantı işlevi ve "Önsöz delme"dir.
 
Önemli Noktalar:
  • Qualcomm Technologies, yeni nesil kurumsal erişim noktaları, yüksek performanslı yönlendiriciler ve taşıyıcı ağ geçitleri için 6 ila 16 akış arasında değişen tekliflerle şu anda dünyanın en ölçeklenebilir Wi-Fi 7 ağ platformu portföyünü ticari olarak sunuyor.
  • Üçüncü nesil Qualcomm® Networking Pro Serisi platformları, 33 Gb/sn'ye kadar kablosuz arabirim kapasitesi ve 10 Gb/sn'nin üzerindeki en yüksek iş hacmiyle kablosuz ağda yeni performans ölçütleri oluşturan 320 MHz kanal desteği gibi temel Wi-Fi 7 özelliklerini getiriyor.
  • Bu Qualcomm Networking Pro Serisi platformları, bugünün ve yarının ev ve kurumsal ortamlarının işbirliği, telepresence, XR, metaverse ve sürükleyici oyun uygulamalarını güçlendirmek için çok kullanıcılı ortamlar için optimize edilmiş yenilikçi, özel mimari tasarımın mirasını sürdürüyor.
  • Qualcomm Networking Pro Series platformları, 6GHz spektrum bandında mümkün olan en yüksek performansı sağlamak için Qualcomm Technologies'in Anahtar teslimi Otomatik Frekans Kontrolü (AFC) hizmeti tarafından desteklenir.
Çoklu bağlantı özelliği, Yüksek Bant Eşzamanlı Çoklu Bağlantı, cihazların birden çok bağlantıda eşzamanlı (veya alternatif) spektrum kullanmasına olanak tanır. Cihaz, her bandı kullanılabilir olduğu anda kullanır ve her ikisinde de verimi toplayarak gecikmeyi azaltmak için tıkanıklıktan kaçınarak her ikisinde de aynı anda çalışabilir. Bu şekilde, yalnızca 5 GHz ve 6 GHz gibi farklı bantlardaki kanalları toplamakla kalmaz, aynı bant içinde birden fazla cihaz bağlantısı da ayarlayabilir.
 
 
image
 
  • Qualcomm Networking Pro 1620: Stadyum, büyük kurumsal, birinci sınıf ev ağ sistemleri için dört bantlı, 16 akışlı, 33,1 Gbps tepe kablosuz kapasitesi.
  • Qualcomm Networking Pro 1220: Kurumsal, KOBİ, üretici ve birinci sınıf ev ağ sistemleri için üç bantlı, 12 akışlı, 21,6 Gb/sn en yüksek kablosuz kapasite. 
  • Qualcomm Networking Pro 820: Kurumsal, KOBİ, üretici ve birinci sınıf ev ağ sistemleri için dört bantlı, 8 akışlı, 13,7 Gb/sn en yüksek kablosuz kapasite. 
  • Qualcomm Networking Pro 620: Kurumsal, KOBİ, oyun ve ev ağ sistemleri için üç bantlı, 6 akışlı, 10,8 Gb/sn en yüksek kablosuz kapasite.
2 Yorum
BurakTunç
Active Level 8
Seçenekler
Diğer
Bismillah daha yeni çıkmadı mı Wi-Fi 6?😅 Ne ara Wi-Fi 7 çıktı? Ya da Wi-Fi 6 ne zaman çıktı ki Wi-Fi 7 teknolojisi çıktı?
0 Övgü Puanı