cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pubg

(Topic created on: 03-22-2021 05:16 PM)
63 Views
prokullanıcı
Active Level 6
Options
Diğer

Arkadaşlar videoda da göründüğü gibi 60 fps almam gerekirken 40 45 fps oluyor öncelikli modu aç kapa yapınca 120 fps görüp 60 a düşüyor sonra tekrar 45 fps oluyor bu dengesizlik nedendir
16 Comments
PriceTR
Active Level 8
Diğer
Bu sorun telefonunuzun ısnımasından kaynaklıdır. Telefonunuzdaki yonga seti olan exynos990 sorunlu maalesef. Cihazınızda bozuk herhangi bir donanım veya ayar yok. Hata raporu gönderin ama düzeleceğini sanmıyorum.
Diğer
Isınma yok 38 derecede telefon ki daha önce de oynuyordum 42 derece de fps en fazla 53 e düşüyordu şimdi durduk yere böyle bişey çıktı
PriceTR
Active Level 8
Diğer
Güncellemeden sonra olduysa güncelleme kaynaklıdır. Şarjınız düşükse onunla alakalı olabilir. Arkaplanda fazla güç harcayan bir uygulama kaynaklı olabilir. Pubg ye gelen güncelleme ile böyle bir sorun oluşmuş olabilir silip bir daha yükleyin. Ben kendi cihazımda 43-44 derecelere çıkınca 45-49 fps arası görüyorum açıkcası. Bence exynos990 ile alakalıdır. Çünkü forumda çok fazla s20 fe şikayeti vardı bu konuyla alakalı.
Diğer
Ben telefondan şikayetçi değilim bana haliyle yetiyor ama böyle bişe olması canımı **bleep** biraz
0 Likes
Arda1238
Active Level 8
Diğer
CPU zorlanıyor olabilir ...............
Diğer
Cpu değil de şu dikkatimi çekti önceden 60 fps oynarken gpu kullanımı %70~%80 arasında oluyordu şimdi %50 üstüne çıkmıyor
0 Likes
L4st
Active Level 10
Diğer
oyun eklentilerinden grafik kalitesini birraz arttırmayı deneyebilirsiniz.
0 Likes
Diğer
Şunu da söyliyim hdr ayarlara çektiğimde de 40 sabit akıcı ya aldığımda da kare hızını yükseltmem **bleep** etmiyor
0 Likes
L4st
Active Level 10
Diğer
işlemci kullanımı yüksek görünüyor
0 Likes