cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Powerbank ile kablosuz olarak şarj etme hakkında

(Topic created on: 06-05-2023 11:37 AM)
169 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhaba herkese. Ben samsung s20fe model telefonu kullanıyorum. Telefonum kablosus 15 vat hızlı şarj destekliyor. Markası Samsung olmayan başka bir markaya ait bataryası daha büyük bir Powerbank alsam telefonuma zarar verir mi şarj ederken ve başka markaların Power Bang telefonumu 15 vat hızında şarj ederler mi? Powerbank Samsung markasından almak istemememin sebebi samsungun Powerbank pil kapasiteleri Bildiğim kadarıyla maksimum 10000 milianper oluyor bu sebepten dolayI.

Alacağım powerbank'in telefonumu enaz 5 defa doldurmasInI istiyom. Samsung markasInIn urunu ile 2 bucuk defa doldurabilirim telefonumu ancak.
Ama tabii şöyle bir durum da var Eğer Samsung'un bildiğiniz batarya kapasitesi yüksek olan bir Powerbank ürünü varsa onu da önerebilirsiniz diğer markaların ürününe bakmama gerek kalmaz Bir de Samsung'un yüksek kapasiteli Powerbank Yoksa diğer markalardan almak zorunda kalacağım ya hani önerebileceğiniz kaliteli Powerbank markası da var mı Telefona zarar verir derseniz de mecburen Samsung'un ürününü alırım konu hakkında ayrıntılı bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim.
Benim powerbank'tan beklentim telefonumu doldururken hiçbir şekilde zarar vermeyecek güvenli bir şekilde şarj edecek bir de Powerbank telefonumu en az 5 defa şarj edebilecek bir kapasitesi olsun yani powerbankin batarya kapasitesi en az 50000 milianper boyutunda olmasını bekliyorum Bir de Powerbank şarjı bittiğinde onu şarja taktığımda hızlı dolsun istiyorum beklentilerim bu şekilde.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ahmed_turğut,

Samsung onaylı ürünleri kullanmanızı öneririz. Ürün aksesuarlarını online  alışveriş sitesinden veya Samsung mağazalarından satın alabilirsiniz. 

Online satış için linki ziyaret edebilirsiniz:

https://shop.samsung.com/tr/

Size yakın Samsung ürün satış mağazalarına linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/storelocator/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Bildiğim kadarıyla telefonun pil yazılımları için bir sürü güvenlik ve performans yazılımları barındırıyor içinde yani buda bataryanın sağlığını ve performansını koruyor ve Akım koruması gibi sıcaklık korumasıda dahil bir çok özellik var pillerde yeni nessiler için açıkcası bilindik bir marka cihaza zarar vereceğini zannetmiyorum güvenilir markalar g
Bilindik markalardan alınız ve bu powerbank ların özelliğinede bakabilirsiniz mesala bazı powerbank larda akım koruması gibi özellikler mevcut kendinizi sağlama almak için De bunları göz önünde bulundurabilirsiniz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Benim powerbank'ler hakkında hiç bilgim yok mesela yani bir Powerbank kaliteli mi kalitesiz mi onu anlayamam.
Ve hangi Powerbank markaları kalitelidir onu da bilmiyorum.
Ben de burada konu açtım.
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Yani araştırmanız lazım güvenilir bir siteden alışveriş yapmanızda önemli ve bildiğimiz markalar xiaomi spigen gibi kaliteli markalar ve Internet üzerinde de derin bir araştırma yapabilirsiniz ve kendi ihtiyaçlarınıza göre de seçim yapabilirsin
verado
Active Level 7
Diğer
Selam,
Piyasada satılan bir sürü powerbank var ama
***kablosuz şarj için Samsung tercih etmenizi tavsiye ederim.
Kablolu olsa farklı olabilir

Anonymous
Not applicable
Diğer
Aleykümselam yorumunuz için teşekkür ederim büyük bir ihtimal alırsam Samsung markasından alacağım gibi temiz güvenli olsun diye.
0 Likes
verado
Active Level 7
Diğer
Evet güvenilir bir yerden alın
Sorunlu olursa değişim için
Şimdiden hayırlı olsun.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Eyvallah tamamdır
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ahmed_turğut,

Samsung onaylı ürünleri kullanmanızı öneririz. Ürün aksesuarlarını online  alışveriş sitesinden veya Samsung mağazalarından satın alabilirsiniz. 

Online satış için linki ziyaret edebilirsiniz:

https://shop.samsung.com/tr/

Size yakın Samsung ürün satış mağazalarına linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/storelocator/

Teşekkürler.
MOD