cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil sağlığını görme özelliği bir markaya daha geldi hemde hiç ummadığınız birine

(Topic created on: 05-19-2024 07:29 PM)
576 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer
apple , vivo , xiaomi gibi markalardan sonra pil sağlığını görme özelliği şimdide REEDER markasına geldi. Evet şaka değil. 

Samsung acaba kaç yıl sonra getirir bu özelliği. 

12 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Trajikomik 😊

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Eline sağlık 👍

View solution in context

Solution
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Diğer
Bizde reeder cihaz vardı güncelleme ile pil sağlığı gelmiş güzel

View solution in context

Solution
Diğer
Yani anlayamadığım şey, log kayıtlarını sisteme eklemek ne kadar zor olabilir ki? Reeder bile yapmış Samsung izliyor

View solution in context

Solution
Diğer
Direkt cihaz bakımına gelecek bir güncelleme ile bunu yapmak zor olmasa gerek, hem böylece güncelleme herkese gelir

View solution in context

Solution
Diğer
Eline sağlık

View solution in context

Solution
Diğer
Vay arkadaş en **bleep** olan reeder bile kendini geliştirdi

View solution in context

Solution
Diğer
Bende çalışıyor guzel uygulamaymis1716142917234_1716142917222_0.jpg

View solution in context

Solution
Diğer
Aynn Bataryamda ne kadar mah dolu ne kadar mah bos onu gosteriyir

View solution in context

Solution
nergiss41
Active Level 6
Diğer
Vivo ve xiominin hangi modelinde var pil sağlığı çevremde kullanan var ama hiç birinde Yok demislerdi

View solution in context

Solution
nergiss41
Active Level 6
Diğer
Bir bizde yok bu Samsung neden koymuyor anlamış değilim

View solution in context

Solution
siberizm
Active Level 10
Diğer
Elinize sağlık hocam. Görünce bir gülme geldi. Çok şaşırdım

View solution in context

35 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
bence kendisi de bilmiyor hayır dahili olarak yapamıyorsa harici bir uygulama yapsın yüklesin play store'a bizde oradan indirip bakalım ki bu gösterdiğim de reeder cihazlarda ön yüklü olarak gelmiyor ek olarak indiriyorsun harici bir uygulama bu hatta isteyen girip bakabilir bana inanmayan play store'da var pil sağlığı yazın çıkıyor
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Evet aynen öyle var zaten
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
o haberi ben de gördüm ama umarım inşallah diyeyim
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
bak yukarıya link koydum istiyorsan indir bir dene ama zannetmiyorum doğru sonuç vereceğini ben denedim çünkü her cihazda çalışıyor ama önemli olan doğru sonuç verip vermeyeceği ki vereceğini zannetmiyorum Samsung cihazlarda çünkü her üreticinin cihazı farklı olduğu için uymayabiliyor
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
cihazında denersin dediğin gibi ama büyük ihtimal o cihazda doğru sonuç verir çünkü kendi işletim sistemlerine göre optimize yapıyorlar yazılımı Büyük ihtimal uygulama reeder cihaza yüklendiğini tanıyor sistem kayıtlarında ama farklı bir cihaza kurdun mu doğru sonuç vermiyor çünkü algılıyor büyük ihtimal
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
dedim ya işte doğru sonuç vermez diye ki vermiyor da reeder telefon olmasını istiyor
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Evet öyle ama dediğim gibi Samsung cihazlarda veya başka marka hiçbir cihazda doğru sonuç vermeyecektir çünkü uygulama ona göre tasarlanmıştır sadece reeder cihazlarda çalışması için
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Apple vivo Xiaomi bunlar dahili olarak bu özelliği sunuyor bu ise harici bir uygulama
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Trajikomik 😊