cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pil-Batarya Performansı S21Fe

(Topic created on: 05-27-2024 07:39 PM)
178 Views
KeremK00
Active Level 3
Options
Diğer

image
Arkadaşlar bu nasıl düzelir? %174'ün bana sunduğu ekran süresi 6.6 saat!! OneUI 6.1 den sonra oldu :l (telefonu kurduktan sonra yükledim yeni sürümü)

8 Comments
cosmiclux
Active Level 7
Diğer
Hocam a54 cihazım 6.1 yüklü ben sekiz buçuk saat ekran süresi alıyorum. Oyun vs oynamasam daha da uzar bu. S21feye özel bi durum büyük ihtimalle ya da telefon kullanım şeklinede bağlı olabilir1716829441982.jpg
KeremK00
Active Level 3
Diğer
Kral senin bu attığın fotoda %93 şarj ile 8 saat 34 dakika ekran süresi almışsın ben ise %174 ile yani gün içinde iki kez şarj ile 6.6 saat ekran süresi almışım.
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Diğer
Tamam işte onu diyorum ben tek şarjla almışım s21 fenin batarya optimizasyonunda bi sıkıntı var. Güncelleme yayınlarlar herhalde
KeremK00
Active Level 3
Diğer
Tamamdır hocam teşekkürler.
0 Likes
HkN06
Active Level 5
Diğer
Kral 6.1 den sonra herkes sarj konusunda şikayetçi sadece sana özel bir durum değil
KeremK00
Active Level 3
Diğer
Bunu samsung yazılımdan sorumlu yetkililerine nereden nasıl bildiririm acaba mesela Xiaomide yardım ve hizmetlerden bildirilebiliyor?
0 Likes
HkN06
Active Level 5
Diğer
Ulaşsan bile bisey olmaz güncelleme ile düzelmesini bekleyeceksin
0 Likes
KeremK00
Active Level 3
Diğer
Yok yani mesela amerikan samsung kullanıcıları redditde bu 6.1 üzerine ile baya tepki göstermiş bende bildirirsem birçok kişi bildirirse benim gibi belki biraz daha çabuk gelir sürüm
0 Likes