cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oyun önerisi

(Topic created on: 05-19-2022 03:40 PM)
33 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Arkadaşlar play store de apex legends mobile diye bir oyun var ve size öneriyorum gerçekten oyunun grafiği bana pc hissi verdi. Ama sizin telefonunuzu

o kadar iyi değilse ekran kötü gösterebilir ama eğer telefonunuz iyiyse yükleyin oyunun tarzından çok görüntü kalitesi hoşuma gitti zaten sizde inanınki çok şaşıracaksınız ama ayarlardan grafik ayarlarını full yapmayı unutmayın.
19 Comments
Actixel
Expert Level 1
Diğer
Sen bir maksimum ayarlarda genshin impact oyna sonra karar ver derim 😊
Anonymous
Not applicable
Diğer
Maksimumda tabi oyun kasar new state'de daha yeni oyun optimizasyon sorunları var optimizasyon sorunu çözülürse maksimumdada iyi sonuçlar verir oyun.
0 Likes
A21sS
Active Level 4
Diğer
Telefon patlar benimki
0 Likes
Diğer
O daha berbat
Anonymous
Not applicable
Diğer
Pubg new state'ti ben beğendim çok güzel oyun ama hala hata ve bugları var oyunun.Zamanla düzeltirler.
İbrahimGur
Active Level 7
Diğer
Pubg oyununu bi sevemedim gitti, grafik kalitesi ve oynama çeşitliliği için COD oynuyorum. Apex i de denedim grafikleri güzel kötü tarafı kaba Bi ağzı sanki zamane gençler gibi, şiddete yönetimi çok fazla olduğu için +15 yaş kısıtlaması olmalı bence
Cihaz A71 android 11
Anonymous
Not applicable
Diğer
New state gayet iyi bir oyun diğer pubg mobile oyunu kötü.
İbrahimGur
Active Level 7
Diğer
Kimsenin zevkine laf edemem, ben COD severim sen NewState diğeri Apex. Sonuçta tür aynı hepsi BR online çatışma
Anonymous
Not applicable
Diğer
Cod oyunu da çok güzel bende oynamıştım bir kere.
İbrahimGur
Active Level 7
Diğer
Aynen ben çıktığından beri oynuyorum da insan işte ne kadar yatırım yapsanda değişik bişey arıyor