cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oylama 2.sezon 10. bölüm (Sezon finali) sonuçları

(Topic created on: 07-22-2020 08:43 PM)
118 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Selam arkadaşlar sezonun sonuna geldik oylamalar normalde 10 gün olmayacaktı ama değiştirdim 15 gün olmayacak ve yarından itibaren 3. sezon başlayana kadar bana ait olan diğer etkinlik sınav vardı hatırlarsınız eğer görmedik derseniz profilimin alt kısımlarında var bulabilirsiniz bu 15 gün boyunca her 3 günde bir test yapmayı düşünüyorum forumu çok doldurmamak için yeni sezonda oyalamalarında bir gün yapılıp bir gün yapılmamasına karar verdim neyse gelelim sonuçlara yarından itibaren de testler başlasın bu arada yeni test etkinliği ile ilgili soru ve önerilerinizi aşağıya yazabilirsiniz bende ona göre yaparım gelelim sonuçlara 

Galaxy S8           LG G6

7                       1

Evet S8 kazandı yeni sezonda görüşmek üzere oylamalarla bundan sonra 15 gün boyunca 3 günde 1 sınav veya önerebileceğiniz diğer etkinliklerle görüşmek üzere sizleri seviyorum hoşçakalın

5xOMERx4 
2 Comments
a50cihesap2
Active Level 8
Diğer
Maalesef lg nin geçmişini kullanıcılar unutmadi,yoksa çok gelişti ve bence telefonda samsungdan kaliteli iş yapıyor
Anonymous
Not applicable
Diğer
LG kullanmayalı baya olduğu için birsey diyemiyorum bu konuda ama evet LG baya değişmiş olabilir