iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

One ui 3.1 özellikleri alıcak cihazlar doğrulandı!

(Konunun oluşturulma tarihi: 18.02.2021 11:32)
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer

Yaklaşık 4 saat önce samsung tarafından gelen RESMİ bir açıklamaya göre one ui 3.1 alıcak cihazlar ve özellikleri doğrulandı eğer cihazınız listede yok ise üzülmeyin yakın zamanda eklenebilir

 
Cihazlar:
 • S21
 • S20
 • S20+
 • S20 ULTRA
 • S20 FE
 • S10
 • NOTE 20
 • NOTE 20 ULTRA
 • Note 10
 • Z FOLD 2
 • Z FLİP 
 • Fold
 • A51
 • A50
 • A71
 • A70
 • A90
 • A80
Üstte fördüğünüz cihazların one ui 3.1 alıcağı kesinleşmiş durumda aynı zamanda tab serisindende tab s6 lite ve sonrasında çıkan tüm cihazlar one ui 3.1 alıcak.
 
Özellikleri :
SİNGLE TAKE ÖZELLİĞİ:
Sadece bir dokunuşla aynı anda çeşitli fotoğraf ve video formatlarını yakalayan geliştirilmiş Single Take ( 2 )özelliği ile hiçbir anı kaçırmayın .
 
NESNE SİLME:
Çekiminizi yakaladıktan sonra, One UI 3.1 , mükemmel görüntüyü elde etmenize yardımcı olacak yeni Nesne silme aracını sunar. Bu akıllı fotoğraf düzenleme aracını, fotoğraflarınızın istenmeyen kısımlarını zahmetsizce ve zaman alıcı manuel düzenleme olmadan çıkarmak için kullanın. Dikkat dağıtıcı nesneleri düzenlemek istiyorsanız, kaldırmak istediğiniz alana dokunmanız yeterlidir; alan otomatik olarak seçilir ve silinir.
 
 DOKUNMATİK ODAK VE OTOMATİK POZLAMA:
 One UI 3.1, gelişmiş dokunmatik otomatik odaklama ve otomatik pozlama denetleyicisine (3)  sahiptir ve fotoğraflarınızın odağını ve parlaklığını her zamankinden daha kolay ayarlayarak her seferinde en iyi fotoğrafınızı çekebilmenizi sağlar. Ekranda herhangi bir yeri sola veya sağa kaydırarak artık çekim yapmadan önce görüntünüzün parlaklığını düzenleyebilirsiniz.
MULTİ MİC RECORDİNG :
One UI 3.1 ayrıca , Pro Video modundayken, hem telefonunuz hem de Galaxy Buds Pro, Buds Live ve Buds + (5) gibi bağlı bir Bluetooth cihazı aracılığıyla aynı anda ses kaydetmenize olanak tanıyan yeni Multi Mic Recording (4) özelliğini sunar . İster bir vlogger olun, ister uzaktan duyulmasını istediğiniz bir sahneyi anlatın, ister sesinizin ve enstrümanın sesini daha profesyonel bir ses için ayrı ayrı kaydetmek isteyen bir müzisyen olun, Multi Mic Kaydı ile yaratıcı olabilir ve harika görünen ve kulağa hoş gelen videolar hazırlayabilir. 
EYE COMFORT SHİELD:
Mavi ışığı günün saatine göre otomatik olarak ayarlayan One UI 3.1'in yeni Eye Comfort Shield (7 )modunu bulmak için Ayarlarınıza gidin . Eye Comfort Shield'in daha sıcak tonlarını kullanmak geceleri daha kolay uykuya dalmanıza yardımcı olabilir ve cihazınızı gün boyunca ekranınızın renklerini otomatik olarak ayarlayacak veya programı kendiniz kişiselleştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
ÖZEL PAYLAŞIM :
Gizliliğiniz önemlidir ve artık One UI 3.1, paylaştıklarınızı kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. Paylaşmadan önce fotoğrafların konumunu ortaya çıkaran meta verileri kaldırın veya gönderdiğiniz içeriğe kimlerin erişmesine izin verildiğini ve bunların ne kadar süreyle kullanılabileceğini kontrol etmek için Özel Paylaşımı (8) kullanın. 
OTOMATİK GEÇİŞ:
Cihazlarınızdaki yeni One UI 3.1 ile Galaxy ekosisteminin deneyimi sorunsuz ve kusursuz. Galaxy Buds Pro, Buds Live ve Buds + ’ın (9) Otomatik Geçiş özelliği , telefonunuz ve tabletiniz arasında sorunsuz geçiş yapmanızı sağlayan tutarlı bir arayüzün yanı sıra, Galaxy cihazları arasında geçiş yaptığınızda sesinizin sizi takip etmesi anlamına gelir. Telefonunuzda video izliyor veya en sevdiğiniz şarkıyı ya da podcast'i dinliyorsanız, uyumlu telefonunuzu ve Galaxy Buds Pro'yu 360 Audio sayesinde bağlayarak daha gerçekçi ve etkileyici sesin keyfini çıkarabilirsiniz - bu da dinlemenizin merkezinde kalmanızı sağlar deneyim.
 
[2] Tek Çekim 15 saniyeye kadar fotoğraf ve video çeker. 

[3] Özellik, One UI 3.0'da mevcuttur 

[4] Bu özellik yalnızca Galaxy S20 serisi, S20 FE, Note20 serisi, Z Katlama2, Z Flip 5G'de mevcuttur. Bu özellik, Bluetooth® ayarından açılıp kapatılabilen One UI 3.1 veya üstü Galaxy akıllı telefonlarda veya tabletlerde mevcuttur. Cihazlarda aynı Samsung hesabının kaydedilmesini gerektirir. Özelliğin kullanılabilirliği uygulamaya göre değişebilir. 

[5] Ayrı satılır 

[6] Özellik, One UI 3.0'da mevcuttur 

[7] Göz Konforu Kalkanı varsayılan olarak 'kapalıdır' ve Ayarlar'dan açılması gerekir. Dünyanın önde gelen sertifikasyon şirketi SGS, Galaxy S21 serisinin ekranını mavi ışığın zararlı etkilerini büyük ölçüde azaltma becerisine dayalı olarak Eye Care Sertifikasını ödüllendirdi. Bu sertifika www.sgs.com adresinde bulunabilir. 

[8] Özel Paylaşım, Android P veya sonraki sürümlere sahip Galaxy akıllı telefonlar arasında çalışır. Özel Paylaşım bağlantısını göndermek / almak için uygulamanın indirilmesi gerekir. 

[9] Buds Live ve Buds + için yazılım güncellemesi gereklidir. Yazılım güncellemesi Şubat ayının sonlarından itibaren başlıyor.
 
16 Yorum
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
s10 yok
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
Her dakka listeyi yeniliyorlar 😂😂
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
😂🤣😅
kanarya17
Active Level 3
Seçenekler
Diğer
s10 + yol mu
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
liste bugün 3 4 kez değişti eklenebilir saat 13.32 de böyle
Bir UI 3.1, bugünden itibaren Galaxy S20 serisi, Note20 serisi, Z Fold2 ve Z Flip ile S10, Note10 ve Fold, A71, A51, A90, A80, A70 ve A50 cihazlarında mevcuttur. Kullanılabilirlik bölgeye ve operatöre göre değişebilir.
abuzittin07
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
s10plus üvey evlat almaz o
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
Bir UI 3.1, bugünden itibaren Galaxy S20 serisi, Note20 serisi, Z Fold2 ve Z Flip ile S10, Note10 ve Fold, A71, A51, A90, A80, A70 ve A50 cihazlarında mevcuttur. Kullanılabilirlik bölgeye ve operatöre göre değişebilir.