cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One Ui 6.1 hakkında

(Topic created on: 02-26-2024 04:26 PM)
353 Views
Lemones
Active Level 4
Options
Diğer
2023 cihazdan oluşan bu grup, önümüzdeki ay S24 serisinin yapay zeka özelliklerini içeren bir yazılım güncellemesi alacak. Bunlar arasında Sohbet Yardımı, Canlı Çeviri ve Tercüman gibi iletişim tabanlı yapay zeka özellikleri yer alıyor.

Ek olarak, üretkenliğe dayalı yapay zeka özellikleri olan Aramak için Daireye Al, Not Yardımı, Göz Atma Yardımı ve Transkript Yardımı ile görüntü tabanlı yapay zeka özellikleri Üretken Düzenleme, Düzenleme Önerisi ve Anında Ağır Çekim gelecekler arasında.

Galaxy S23
Galaxy S23+
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23 FE < İlk güncelleme alacaklar
Galaxy Z Fold 5
Galaxy Z Flip 5
Galaxy Tab S9

Samsung, daha sonra daha fazla cihazın onlara katılmasını bekleyebileceğinizi söylüyor. Samsung Başkanı TM Roh, “Bu, Galaxy AI’ın yalnızca başlangıcı; 2024 yılında deneyimi 100 milyondan fazla Galaxy kullanıcısına sunmayı ve mobil yapay zekanın sınırsız olanaklarından yararlanmanın yollarını yenilemeye devam etmeyi planlıyoruz.” diyor

Kaynak: Technopat

Ek olarak;

Bu açıklamaya bakarak One Ui 6.1'in dağıtımı A serisi için Nisan sonuna doğru başlar. Ülkemize gelmesi haziranı bulabilir.
4 Comments
_FVS_
Active Level 9
Diğer
Reddit'de A52s'in de One Ui 6.1 alacağı söyleniyor, umarım doğrudur sebebi de snapdragon 778g'nin yapay zeka destekli olması.
Lemones
Active Level 4
Diğer
Eğer alırsa hayırlı olsun.
oöuzhan2500
Active Level 4
Diğer
Kardeşim dediklerinin hepsini google fotoğraflar aracı ile yapilabiliyor bu muazzam bir özellik değil yıllardır var olan bir özellik
0 Likes
Lemones
Active Level 4
Diğer
Ben sadece açıklamayı tekrar paylaştım.