cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI Android 12

(Topic created on: 01-19-2022 01:44 PM)
48 Views
blblblbl
Active Level 3
Options
Diğer

Herkese Selam. Forumda her 10 postun 7'si güncelleme ile ilgili. Android 12 one ui 4.0 kullanmış birisi olarak diyorum ki çok heveslenmeyin. Göze çarpan 3 tane yenilik var. Gerisi A-11 One ui 3.1 ile aynı. Bu kadar büyük bir güncellemenin bu kadar içi boş olması üzücü. 

7 Comments
Diğer
Doğru dedin kardeşim içi bos 11 olmus bende hayal kırıklığı yaşadım youtube görünce
Diğer
Ne bekliyorsunuz ki güncellemeden onu anlamadım ne yapabilirdi mesela merak ettiğim için soruyorum var mı önerin ne yapabilirlerdi varsa paylaşabilirsin
blblblbl
Active Level 3
Diğer
1- Klavye : Telefonun özellikle Türkçe karakterli tuş takımında harfler arasında çok az boşluk var bunu düzeltebilir.
2- ONE UI Launcher : Ekrandan birden fazla uygulama silmek istediğimizde her uygulamanın silinmesini ayrı ayrı soruyor. Buna tek seferde izin verecek bir seçenek eklemeli( diğer markalar bunu yıllar önce yapmıştı)
3- Yine Launcher : Uygulamaları sildiğimizde arada kalan uygulamalar boşluğu doldurmuyor. Sayfa da yer olmasına rağmen 2. Bir sayfa açıyor ve gereksiz bizi yoruyor.
4- Çağrı cevaplama : ekranda kabul etme-Reddetme butonları çok küçük.
5- Bildirimler : Androidin ana sorunu. Hala bildirimler istenildiği gibi gözükmüyor. Ya hiç gözükmüyor ya da siz uygulamayı açınca gözüküyor.
6- Uygulama Kamera çözünürlük kalitesi : Özellikle Instagram'da hala fotoğraf kalitesi düşük gözüküyor. 6s plus ile s10 plus'ı karşılaştırdım ve 6s plus instagram da daha güzel fotoğraf paylaşıyor. Daha fazla var ama onu da samsung düşünsün.
Diğer
Valla saydıkların arasında yararlı yenilikçi hiç bir olay göremedim hatta hepsi boş geldi k.bakma Instagram olayı da samsung ile alakalı değil uygulama ile alakalı durum dediğim gibi memnun olmayı denemek bilmek lazım sağlıcakla
blblblbl
Active Level 3
Diğer
S22 serisinin en ucuz olanı 1000 doların üzerinde. İnce detayları halletmeden nasıl verimli kulanabiliriz?
Diğer
Verimli kullanmak Instagram a foto atmak uygulama silmek değil s22 serisi en ucuz 1000 dolar diyorsun normal kalem olayı bir verimlilik s22 serisinin hepsinde var 120 hz bir yenilik verimlilik dex bir verimlilik s20 fe snapdragon versiyon kullanıyorum android 12 de aldı 7 ay oldu çok mutluyum kendisi ile android 12 ile de çok da verimli bir şekilde kullanıyorum telefona çok anlam yüklememek gerek sonuçta bir alet memnun olmak gerek bazen
zcc
Active Level 8
Diğer
Cok birsey koymamislardir olabilir canim isteyen kullansin ozaman istemeyen kullanmasin yani gecmesin android 12 ye istege bağlı birsey zaten illa sorunlar da olcaktir bende tahmin ediyorum eminim hatta sorunlar olcagina ama guncelleme olursa iyi olur hic guncellemeyincede sorunlar olabiliyor birseyle duzgun calismiyor vs iki türlü de sıkıntı olabilir yapcak birsey yok zaten guncellemenin geldigide yok yine sinir ediyorlar beni 🙄