cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 5.0 ile Nesne Silgi İşlevinin İyileştirilmesi

(Topic created on: 11-14-2022 07:59 PM)
109 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Nesne silgisi destekleyen ve desteklenecek modeller One UI 5.0 ile birlikte daha iyi bir şekilde optimize edilmiş ve netlik kaybını gölge silme işlevinden ortadan kaldırmışlar ve ilerleyen güncel sürümde yeni özellikler tanıtılacak 😊

Nesne Silgisi ; Yeni güncelleme ile yapay zeka modeli ve görüntü kalitesi algoritması, daha temiz silmeye izin verecek şekilde iyileştirilmiş ve daha az görüntü netlik kaybına önlemeye çalışmışlar 

image

Gölge Silgisi ; Yeni güncelleme ile gölge silme uygulandıktan sonra iyileştirilmiş görüntü kalitesi ve netlik kaybını tamamen iyileştirme işlevi uygulanmış 

image

image

Yansıma Silgisi ; Yeni güncelleme ile Işık yansıması silgisi uygulandıktan sonra görüntü kalitesi de iyileştirildi.

image

Kaynak : Samsung editör moderatörü tarafından alınmış olup özetlenmiştir 

Ayrıca Members Üyeleri ilerleyen güncellemede yeni özellikler şu şekilde olucak; 

• Geliştirilmiş fotoğraf düzenleyici işlevini tanıtılacak😍

• Geliştirilmiş Dekorasyonlar işlevini tanıtılacak😍

Yukarıdaki yeni tanıtılacak 2 özelliğin hangi cihazları destekleyici henüz belli değildir 😊

Merakla yeni özellikleri bekliyoruz 😍

23 Comments
Akyüz
Active Level 9
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür alfa abi 🙂
Apk ile tekrar eklenir mi yeni özellikler A50 ye ?
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Apk ile en son orta seviye cihazlarda agustos güncellemesi ile son getirdiler ama A50 için ne olur durum tam bilemiyorum kardeşim 😊
Akyüz
Active Level 9
Diğer
Sol abi inşallah gelir 😊
Diğer
Benim a52 de son buldu ama tekrar yukledim ve şuan calisiyor
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Sevindim kardeşim 😊
0 Likes
Talha190324
Active Level 7
Diğer
Hocam şu Edge Lightning programını da hayata geçirseler , kameraçevresi ile edge aydınlatma effectleri gelse ,parmak izi animasyonları olsa şu garibanları sevindirseniz nolur yani 😅🙏🏻
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Omzman dan beri hiç yazı göremedim acaba ne zman işleme geçicek umarm en yakın zmanada çıkar yaa

Keşke yaa olsa mükemmel olur aslında good lock üzerinden olabilir 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
İlk öncelikle one uı 4.1 in Photo editör indiriyorsun sonra obje erasier indireceksin A03s açar mı bilmiyorum apk ile
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
İşte bende ondan emin olamadım