cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 4.1 ile tüm Galaxy S22 kamera özellikleri gelecek cihaz listesi

(Topic created on: 03-14-2022 03:49 PM)
299 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Kamera değişikliklerini ve güncellemelerini detaylandırmaktan sorumlu bir Samsung Community moderatörü , One UI 4.1 güncellemesiyle eski cihazlara gelecek Galaxy S22 kamera özelliklerinin listesini açıkladı. Daha da iyisi, moderatör One UI 4.1'in bugün kullanıma sunulmasını bekliyor, ancak mod aynı zamanda herkese her zaman bir gecikme şansı olduğunu da hatırlatıyor.

 
Samsung, gece portre işlevleri, evcil hayvan tanıma, aydınlatma konumu düzenleme, telefoto portre modu, Yönetmen Görünümü ve daha temiz bir Kamera Kullanıcı Arayüzü gibi kamera özelliklerini getiriyor.
 
Bu kamera özellikleri, One UI 4.1 alan önceki her Galaxy amiral gemisine gelmeyecek ve özellikler aralarında şu şekilde paylaşılacak:
 
Gece portre işlevleri: Galaxy S21, S20, Note 20, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Flip 5G ve Z Flip 3.
Evcil hayvan tanıma: Galaxy S21, S21 FE, S20 FE, Note 20, Z Katlama 2, Z Katlama 3, Z Flip 5G ve Z Flip 3.
 
Aydınlatma konumu düzenleme işlevleri: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy S20 FE, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip 3.
 
Telefoto portre videosu: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3.
 
İyileştirilmiş Yönetmen Görüşü: Galaxy S21, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3.
 
Snapchat integration: Galaxy S21.
 
Son gönderide tam olarak bahsedilmese de, Plus ve Ultra Galaxy S modellerinin temel varyantların yanında yer aldığını varsayıyoruz .
 
Expert RAW daha fazla cihaza geliyor
 
Geçen yıl Galaxy S21 Ultra için Expert RAW piyasaya sürüldü ve Samsung, bu yeni profesyonel kamera uygulamasının bu yıl bir avuç başka Galaxy cihazına sunulacağına dair söz verdi.
 
Galaxy S22, kutudan çıktığı gibi Expert RAW ile piyasaya çıktı. Şimdi Samsung, uygulamayı Galaxy S20 Ultra, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Fold 3'e getireceğini bir kez daha doğruladı. Samsung kesin bir lansman tarihi açıklamadı, ancak şirket şimdi uygulamayı bunlar için yayınlamayı hedefliyor. 2022'nin ilk yarısındaki cihazlar.
 
One UI 4.1'e gelince, güncellemenin bugün dağıtılmaya başlayacağını umuyoruz ve Sunumun ilk başta Güney Kore ile sınırlı olabileceğini ve daha sonra diğer bölgelerin katılabileceğini unutmayın.
3 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler 😊

S10 ve Note10 serilerini baya sallamışlar, S20 ve Note20 serisini de yavaş yavaş kısıtlıyorlar...
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊 evet öyle Samsung'un herzamanki hali
Turansar00
Active Level 5
Diğer
Şu Expert RAW ve instagram snapchat desteği s20 serilerine gelse hepsine keşke