cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 4.1, Google Play Store, Chrome için Android 12 Dinamik Temalandırma

(Topic created on: 04-09-2022 01:06 PM)
421 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung One UI 4.1, Google Play Store, Chrome için Android 12 Dinamik Temalandırmayı etkinleştiriyor

 
Android 12 tabanlı One UI 4.0 ile Samsung , Google'ın Dynamic Theming'inden ilham alan Renk Paleti özelliğini tanıttı . Şirket, artık Play Store ve Chrome gibi Google uygulamalarını daha da fazla desteklediği için One UI 4.1 ile Dinamik Tema Oluşturmanın kullanılabilirliğini daha da geliştirdi .
 
Yeni Android 12 tabanlı One UI 4.1 sürümü, Samsung'un Galaxy S22 amiral gemisi serisiyle giriş yaptı. Daha sonra şirket, eski Galaxy'ler için bu yeni One UI sürümünün geldiğini duyurdu ve artık tüm uygun Samsung amiral gemilerinde mevcut.
 
One UI 4.1, özelleştirilebilir RAM Plus, geliştirilmiş Renk Paleti, daha fazla yeni Kamera özelliği ve verimli bir pil için daha iyi sistem optimizasyonu gibi birçok yeni özellikle birlikte gelir. Kullanıcı arayüzü ve deneyimi söz konusu olduğunda, One UI 4.1, Dinamik Tema Oluşturma özelliğini bir sonraki seviyeye taşıyor.
 
Dinamik Tema Oluşturma, Google uygulamalarına geliyor
 
Not: Dinamik Tema Oluşturma (AKA Renk Paleti, çeşitli Google, Samsung uygulamalarında mevcuttur)
 
Google Oyun mağazası
 
Her şeyden önce, her tüketici tarafından en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Google Play Store'umuz geliyor. Samsung telefonlarında, One UI 4.1, Google Play Store'a Dinamik Temalandırma işlevini uygular; bu, kullanıcıların eşyalarını aramasını sağlayan üst başlık çubuğunda görülebilir.
 
Başlığın yanı sıra, Sizin için, En iyi grafikler vb. gibi mevcut sekmelerde uygulanan rengi (ana ekran duvar kağıdından alınan) görebilirsiniz. Sekme başlıklarının işaretlenmesi UI öğeleriyle eşleşirken, alt çizgi baskın rengin görünümünü daha da genişletir ve aynısı alt çubuk için de geçerlidir.
 
 
image
 
 
Google Chrome
 
Samsung İnternet tarayıcı uygulaması tartışmasız harika, yine de bazı tüketiciler Google tarafından oluşturulan Chrome'u kullanmayı seviyor. Bu tüketiciler için Samsung, Google Chrome Tarayıcı için Dinamik Temalandırma desteğini benimsedi. Efektleri doğrudan arama çubuğunda, daha fazla seçenek menüsünde ve sekmeler çubuğunda görebilirsiniz.
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
7 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Diğer
Artık şu PlayStation değsin ya hep aynı 😂
Talha190324
Active Level 7
Diğer
Klavye ile mesajlar uygulamasına da gelse keşke gboardda olduğu gibi
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Geldi zaten
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ben göremedim nerden ayarlayacagiz
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Cihazın 4.1 ise kendiliğinden olur.
0 Likes
Talha190324
Active Level 7
Diğer
Mesela google mesajlar uygulamasında da artık bu Dinamik Temalandırma olacak mı
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Olur bence