cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 4.0 Beta Good Lock

(Topic created on: 09-15-2021 05:31 PM)
169 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Bir Samsung Community temsilcisi bugün erken saatlerde bu konuya değindi ve One UI 4.0 beta test kullanıcıları için yalnızca sınırlı sayıda Good Lock modülünün mevcut olduğunu doğruladı. Yani: LockStar, Routine+, One Hand Operation+, Pentastic, Wonderland, ThemePark, NiceCatch ve Edge Touch.

Beta boyunca artık Good Lock modülü kullanılamayacak

Yukarıda bahsedilen Good Lock modülleri, beta dönemi boyunca mevcut olan tek modüller olacaktır. Topluluk Yöneticisine göre, One UI 4.0 beta'da desteklenmeyen kalan Good Lock modülü, beta dönemi sona erdiğinde ve One UI 4.0 halka ulaştığında kullanıma sunulacak.

Samsung, One UI 4.0'ı mümkün olan en kısa sürede halka sunmak istiyor; ancak, test yazılımı zaman alır ve şirket, müşterilere ulaşmadan önce One UI 4.0'ın iyi durumda olduğundan emin olmak isteyecektir. Teknoloji devi , "bu yıl içinde nihai, optimize edilmiş bir [One UI 4.0] yükseltmesi" yayınlamayı hedefliyor .

Good Lock'a gelince, ne yazık ki, deneysel platform bir düzineden biraz fazla ülkeyle sınırlı kalıyor , ancak sınırlı erişiminin nedenleri var “deneysel” kelimesi bir ipucu olmalı. Yine de Samsung , bu yazın başlarında yeni Good Lock özelliklerinin yolda olduğunu doğrulamıştı. Şirket ayrıca platformun yakında daha fazla bölgede yayınlanabileceğini ima etti.

5 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Diğer
Oo kötü olmuş.
0 Likes
zcc
Active Level 8
Diğer
Good locku suan kullanıyorum ben kaldirilcakmiymis android 12 de
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Beta dönemi boyunca kullanılmayacak
zcc
Active Level 8
Diğer
Sonra mi kullanilcak ne bicim is o ya ben bakiprm android 12 ile birlikte kullanilior bu değişik
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Evet beta bittikten sonra One UI 4.0 sürümünde kullanılabilecek