cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE Uİ 3 | CİHAZ TEST BİLGİSİ - SAMSUNG #3

(Topic created on: 04-23-2021 04:00 PM)
988 Views
NAZİFN970F
Expert Level 5
Options
Diğer

Hepinize iyi günler dilerim.

Bugün listedeki cihazlar ve listede olmayan cihazlar ile ilgili arastirma yapıp One Ui 3 güncellemesinin testlerini kontrol ettim. Ve part 3 geldi.

image

LİSTEDEKİ CİHAZLAR:

Galaxy A21s, A31, Tab S5e wifi, Tab Active 3:

Bu cihazlar için güncelleme testleri bitmiş olup diğer ülkelerde güncelleme yayınlandı. Ve ülkemizde yakında yayınlanacak.

Galaxy M11:

Güncelleme 15 defa gözden geçirildi. Ve güncelleme testi sonlara doğru yaklasiyor.

image

Galaxy A01:

Güncelleme 23 defa gözden geçirildi.Ve büyük ihtimal guncelleme testi sona erdi. Yakında diğer ülkelerden başlayarak dağıtıma çıkacaktır.

image

Galaxy A01 Core:

Güncelleme 10 defa gözden geçirildi. Ve bu telefonda bir şeye değinmek istiyorum. Bu telefon Android 10 Q Go Edition işletim sistemini kullanıyor. Ve Samsung"un diğer Go Edition işletim sistemini kullanan cihazlar OS guncelleme yani Android yükseltmesi yapılmadı. Ve go edition cihazlar büyük güncelleme almıyordu. Fakat Samsung bu telefonuna Android 11 getirecek. Tabi getirecek olması iyi olmuş fakat diğer Go Edition cihazlara haksızlık oldu.

image

Galaxy A02s:

Güncelleme 20 defa gözden geçirildi.Ve büyük ihtimal güncelleme testi sona erdi. Yakında diğer ülkelerden başlayarak dağıtıma çıkacaktır.

image

Galaxy A12:

Güncelleme 16 defa gözden geçirildi. Ve güncelleme testi sonlara doğru yaklaşıyor.

image

Galaxy A11:

Güncelleme 14 defa gözden geçirildi. Ve güncelleme testi sonlara doğru yaklaşıyor.

image

Galaxy A30:

Güncelleme 11 defa gözden geçirildi.

image

Galaxy Tab A7(Wi-fi - LTE):

Güncelleme 30 defa gözden geçirildi. Güncelleme gerçekten anlam veremedigim şekilde çok test edildi. Yani bu kadar çok test edilmesi "One Ui Core'u Düz One Ui'a mi çeviriyorlar?" sorusunu akla getiriyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda belli olacak.

image

LİSTEDE OLMAYAN AMA TESTE GİREN CİHAZLAR:

Galaxy A30s:

Güncelleme 6 defa gözden geçirildi. Ve yakında Listeye eklenecektir.

image

Galaxy A20s:

Güncelleme 8 defa gözden geçirildi. Ve yakında Listeye eklenecektir.

image

Galaxy A20:

A205F için testler başlamadı fakat A205FN için başladı yakında A205F içinde başlayacaktır. A205FN için güncelleme 5 defa gözden geçirildi.

image

Galaxy A10: 

Güncelleme daha yeni teste girdi. Ve güncelleme 2 defa gözden geçirildi.

image

Galaxy Tab A 10.1" 2019:

Güncelleme 15 defa test edildi. Ve güncelleme testi sonlara doğru yaklaşıyor.

image

Galaxy Tab A 8" 2019:

Güncelleme 7 defa gözden geçirildi.

image

Android 11 testine girmeyen sadece 2 cihaz kaldi. Ve bu cihazlar Galaxy A10s ile Tab Active Pro. 

İnşallah bu iki cihazda en yakin zamanda teste girer.

İnşallah bu gönderi ile sizlere faydali olabilmisimdir. Bu gonderinin Part 1 ve Part 2 sine aşağıdaki linkten ulasabilirsiniz. Hepinize tekrardan iyi günler diliyorum.

33 Comments
Diğer
Tab a7 ne zamana kadar alır
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Mayis ayında diğer ülkelerde yayınlanmaya başlayacaktır. Ülkemizde mayis sonu yada ortası gelecektir.
Diğer
Ooo çok kısa oldu
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Tabi guncellemede hata çıkıp ertlenemezse bu şekilde.
Diğer
Tab a7 model kodları farklı olanlar yine aynan damı alıcak nazif
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Aynanda almiycak ama yakın zamanlarda alacaklar.
Diğer
Sırayla mı aynı tab serisi gibi mi alacaklar
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Yani şöyle önce tahminimce t505 al sinra hemen t500 alır o şekilde olur.
Diğer
Nazif cihaza faydası olurmu göz rahatlığı kalkanı