cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Noteshelf, GoodNotes, ArcSite Uygulamaları hakkında genel bakış 🤩

(Topic created on: 07-26-2023 08:01 PM)
441 Views
OğuzMumci
Expert Level 4
Options
Diğer
Members ailesi selamlar,

image*Konsept görüntüdür.

BirGalaxy Unpacked etkinliğini daha geride bıraktığımız bugünün sonunda sizlere hem hali hazırdaGalaxy Tab' da bulunan uygulama olanNoteshelf veGalaxy Unpacked' da gösterilenGoodNotes ileArcSite uygulamaları hakkında bahsetmek istiyorum ;

image

Uygulamalar nasıl indirilir?

Noteshelf indirmek için tıklayın 👇
GoodNotes indirmek için tıklayın 👇
ArcSite indirmek için tıklayın 👇
* İdirmek için S Pen destekli Galaxy Tab cihazının gerekli olduğunu unutmayın.
** Android 12 ve üstü içindir.
*** Noteshelf uygulaması Galaxy Tab S8 de ön yüklü olarak gelmektedir, harici olarak indirmek istediğinizde ücretlidir.

Noteshelf nedir?
Eğlenceli ve güçlü bir not alma uygulaması olan Noteshelf, el yazınızla çeşitli notlar alabilmenizi sağlıyor. Bunun yanında notlarınıza ses kaydı ekleme, şekil çizme, çıkartmalar ekleme gibi seçenekler de sunan uygulamada sözleşmelerinizi imzalayabilir, formları doldurabilir ve belgeleri yazdırabilirsiniz, fâkat uygulamada Türkçe dil desteği sunulmuyor.

image

eğer ilk defaNoteshelf açtıysanız başlama ekranı bu şekilde olduğunu görüceksiniz " continue " tıklayın ve açın ardından

image

Noteshelf ana ekranı bu şekilde gelelim ayarlarına ;

image

Noteshelf' te not alma ekranı ve dahası ;

image

Gördüğünüz gibi oldukça sade bir yapıya sahip üst bar dışında ekranda başka yer yok geçelim üst bara 

image

Ekranda gösterilen yere tıkladığınızda daha detaylı kalem ayarları yapılabiliyor 

image

Not üzerinde fârklı ayar yapmak icin ise üç noktaya tıklamak yeterli

image

image

image

image

Sıra Galaxy Unpacked de gösterilen GoodNotes ve ArcSite uygulamalarında

GoodNotes nedir?
GoodNotes uygulamasında not alırken belgelerinizi tarayıp ekleyebiliyor, notlarınızı kategorize edip klasörleyebiliyorsunuz. Gesture dediğimiz parmak hareketleriyle ekrana dokunarak silme, geri alma gibi özelliklerinin olması da oldukça güzel. Ve diğerinin aksine Türkçe dil desteği var.

image

Uygulama ilk açıldığında iki seçenekli giriş yapıyorsunuzGoogle ve Microsoft ardından şunlar geliyor ekrana;

image

image

image

Ve not oluşturup açtığımızda çıkan ekren bir evvel not uygulamasına göre daha güzel kaliteli , detaylı

image

ArcSite nedir?
Kısaca söylemek gerekirse yapı oluşturma, kroki vb daha bir çok yapı yapımında yapılacak bir nevi plan program oluşturma uygulaması denilebilir ve uygulama Türkçe dil desteği mevcut, unutmadan belli bir abonelik gerekiyor.

image

image

Proje oluştura tıkladığınızda bahsettiğim projeyi oluşturmaya başlıyoruz.

image

Daha fazlası profilimde takip etmek ve incelemek için tıklayın. 👇

Teşekkürler.

9 Comments
Furkann0
Active Level 7
Diğer
Yeni bir şey göremedim yeni işlemciler yüksek çözünürlükler güzel yapay zekaya önem verilmeli
0 Likes
OğuzMumci
Expert Level 4
Diğer
Kesinlikle katılıyorum
Diğer
Çok güzel içerik olmuş 👏 Benim favorim Samsung Notes. Gerçekten çok iyi bir uygulama bence
OğuzMumci
Expert Level 4
Diğer
Teşekkürler ederim 😁
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim ,tabletler için güzel olur 😊
OğuzMumci
Expert Level 4
Diğer
Evet öyle oldu, beğenmene sevindim :)
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederim kardeşim 😍😍
OğuzMumci
Expert Level 4
Diğer
Beğenmene sevindim abim benim :)
Diğer
2 saat 20 dakikayı sadece bir önceki model ile biraz oynayarak ürettikleri cihazları tanıtarak geçirmişler.Katlanabilir cihazın katlandığındaki küçük ekranını büyütüp,sanki harika bir şey yapmış gibi anlatmak çok umursamazca geldi bana çünkü nokıa 6260 vb.cihazlar ike zaten benzer teknolojiyi 2004'de üretmişti ama aradan 19 yıl geçmiş olmasına rağmen ne giriş be orta ne de üst segment cihazlarda elle tutulu,farklı ve yeni diyebileceğimiz bir özellik yok.Aynı cihazları bir iki özellik azaltıp/çoğaltarak farklı isimde satmaya devam ediyorlar ve edecekler.Maalesef arastırnadan cihaz alan kişilerden dolayı bu durum devam edecek.Umarım en azından ısınma,şarj,donma vb.sorunlar için de arge çalışması yapmayı düşünebilirler birgün...
0 Likes